در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517051 تاریخ : 1399/05/11-14:49:39
,17,4,
ثبت بدترین سقوط ماهانه ارزش دلار در 10 سال اخیر

ریکاوری اقتصاد آمریکا مختل شد

ثبت بدترین سقوط ماهانه ارزش دلار در 10 سال اخیر

دلار آمریکا روز جمعه هم به افت خود ادامه داد تا بدترین سقوط ماهانه خود در 10 سال اخیر را ثبت کند.این در حالی اتفاق می افتد که بازگشت اقتصاد آمریکا با تشدید مجدد شیوع کرونا مختل شده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، دلار آمریکا روز جمعه هم به افت خود ادامه داد تا بدترین سقوط ماهانه خود در 10 سال اخیر را ثبت کند. این در حالی اتفاق می افتد که بازگشت اقتصاد آمریکا با تشدید مجدد شیوع کرونا مختل شده است.

ضعف دلار باعث قدرت نمایی یورو شد. ارز واحد اروپا به نرخ برابری 1.19 واحد رسید که بالاترین سطح آن از ماه می 2018 تا کنون است. این بزرگترین رشد ماهانه ارزش یورو از سپتامبر 2010 تا کنون است.

اعتماد به دلار پس از اینکه رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ، روز جمعه اعلام کرد احتمال به تعویق افتادن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا وجود دارد، بیش از پیش کاهش یافت.

از سوی دیگر گزارش عملکرد 3 ماهه اقتصاد آمریکا نشان داد که اقتصاد این کشور در 3 ماهه دوم امسال 32.9 درصد سقوط کرده است که این بدترین سقوط اقتصادی از زمان ناامیدی اقتصادی در 1920 تا کنون بود.

شاخص دلار روز جمعه تا 92.546 واحد پایین آمد که این از ماه می 2018 تا کنون بی سابقه است. به این ترتیب سقوط دلار در ماه جولای به 5 درصد رسید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران