جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 445684 تاریخ : 1397/10/22-18:02:28
,17,
ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنید

رئیس هیات نظارت برانتخابات اتاق بازرگانی تهران توصیه کرد:

ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنید

ابراهیم بهادرانی با بیان این که فرآیند ثبت‌نام در اتاق تهران به سهولت در حال انجام است از نامزدهای انتخابات پارلمان بخش خصوصی پایتخت خواست که برای اجتناب از هرگونه مشکلی زودتر کار ثبت‌نام خود را انجام دهند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی، ثبت‌نام نهمین دوره انتخابات اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور از سه‌شنبه 11 دی ماه آغاز شده و هیات‌های نظارت که امور اجرایی برگزاری انتخابات را در استان‌ها برعهده دارند. بنابر اطلاعیه‌ای که انجمن نظارت بر انتخابات اتاق‌های بازرگانی منتشر کرده است، ثبت‌نام از متقاضیان تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 26 دی ماه ادامه دارد.

در همین رابطه، ابراهیم بهادرانی، رئیس هیات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی تهران با بیان این که تاکنون (ظهر روز شنبه 22 دی ماه) 36 نفر ثبت‌نام قطعی داشته‌اند، به روابط عمومی اتاق تهران گفت: طی این مدت افرادی نیز به محل ثبت‌نام مراجعه کرده و مدارک و شرایط خود برای ثبت‌نام قطعی را بررسی و راهنمایی‌های لازم را دریافت کرده‌اند.

بهادرانی با بیان این که ثبت‌نام از نامزدها برابر روال عادی قانونی در حال انجام است، افزود: توصیه ما به نامزدهای انتخابات این است که با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی، مدیریت زمان داشته باشند و با در نظر گرفتن تمامی شرایط برای ثبت‌نام در مهلت قانونی اقدام کنند.

او با تاکید بر این که از ابتدا مدت زمان مناسبی (دو هفته) برای ثبت‌نام در نظر گرفته شده است، ادامه داد: بهتر است نامزدها زودتر برای ثبت‌نام مراجعه کنند تا اگر در مدارک‌شان نواقصی وجود دارد، بتوانند برای اصلاح و تهیه آن در زمان مقرر اقدام کنند. ضمن این که نامزدها باید شخصا برای ثبت‌نام مراجعه کنند.

رئیس هیات نظارت بر انتخابات اتاق تهران اعلام کرد که برابر آنچه در آیین‌نامه موجود است 40 نفر از بین بخش خصوصی برای حضور در هیات نمایندگان دوره نهم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با رأی اعضا انتخاب می‌شوند که 16 نفر از بخش بازرگانی، 14 نفر از بخش صنعت، 4 نفر از بخش معدن و 6 نفر از بخش کشاورزی خواهند بود.

به گزارش هیات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران تاکنون (براساس حروف الفبا) آقایان عباس آرگون، کاظم اکبرپور، محمدعلی امانی همدانی، محمدرضا انصاری، مرتضی پورعلی چلی، سیدرضی حاجی‌آقا میری، پرویز حسابی، مهدی چنگیزی آشتیانی، مجیدرضا حریری، سیدامیرارسلان ذاکری، ناصر ریاحی، محمدرضا زهره‌وندی، سیدمحسن سیدصالحی، حمیدرضا سیفی، فرشید شکرخدایی، سیدمجید صدری، مهرداد عباد، علیرضا عباسی، اسداله عسگراولادی، فرهاد فزونی، سیداحمد مقیمی، حمیدرضا ناهیدی و آرش نیک‌پی سالک‌ده در رشته بازرگانی ثبت‌نام کرده‌اند.

هم‌چنین (براساس حروف الفبا) آقایان علی امین، مهدی بستانچی، مهدی حاجی‌بابا، علینقی خاموشی، عبدالحسین دادخواه، علیرضا کلاهی صمدی، احمد کیمیایی اسدی، محمود نجفی‌عرب، محمدرضا نجفی‌منش و علی نقیب در رشته صنعت ثبت‌نام خود را نهایی کرده‌اند.

در رشته کشاورزی نیز احمد صادقیان و حسن فروزان‌فرد و در رشته معدن نیز علا میرمحمدصادقی ثبت‌نام کرده‌اند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران