در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515023 تاریخ : 1399/04/06-11:53:55
,17,
تکلیف جدید نظام بانکی برای حمایت از تولیدکنندگان

بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار؛

تکلیف جدید نظام بانکی برای حمایت از تولیدکنندگان

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از مصوبه شورای پول و اعتبار جهت بازگرداندن واحدهای تولیدی تملک شده با شرایط آسان، به صاحبان اولیه آنها خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، حسین مدرس خیابانی گفت: واحدهای تولیدی که به دلیل بدهی، راکد مانده اند باید به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مراجعه کنند تا مسایل آنها مورد حل و فصل قرار بگیرد.
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: همچنین شورای پول و اعتبار نیز مصوب کرده تا بانکها، آن دسته از واحدهای تولیدی تملک شده به دلیل بدهی را، با شرایط آسان به صاحبان اولیه خود برگردانند.
وی با اشاره به رسیدن پویش «تولید، تداوم امید» به ایستگاه سوم با بهره برداری از طرح های بزرگ صنعتی و معدنی در روز گذشته، تصریح کرد: در حال حاضر، سراسر نقاط کشور همانند یک کارخانه بزرگ سازندگی است و در جای جای آن، فعالیت های توسعه ای در حال انجام است، این در شرایطی است که پویش تولید، تداوم امید به منظور بهره برداری از 200 طرح بزرگ صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری 170 هزار میلیارد تومانی و اشتغالزایی 41 هزار نفری به صورت مستقیم، موید این موضوع است.
وی با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته از واحدهای تولیدی مختلف اعلام کرد: تولید در واحدهای صنعتی، به صورت افزایشی در حال انجام است و بیشتر واحدهای تولیدی، طرح های توسعه خود را نیز افتتاح کرده اند که این برای کشور یک افتخار است.
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: این موضوع نشان می دهد علیرغم این که کشور تحت خصمانه ترین تحریم های ظالمانه قرار گرفته، اما ذره ای از مسیر تولید، توسعه و پیشرفت خارج نشده که این افتخار بزرگی است.
وی اضافه کرد: باید نقدینگی و سرمایه های سرگردان کشور به سمت امور مولد خارج از واسطه گری هدایت شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران