جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522219 تاریخ : 1399/08/12-11:29:43
,17,4,
تولید چین برای ششمین ماه متوالی رشد کرد

تداوم ریکاوری اقتصاد دوم جهان؛

تولید چین برای ششمین ماه متوالی رشد کرد

تحقیقات جدید نشان داد که در ماه اکتبر با افزایش اعتماد به نفس شرکت های چینی تولید این کشور برای ششمین ماه متوالی رشد کرده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، تحقیقات شرکت خصوصی کایچین / مارکیت نشان داد که در ماه اکتبر با افزایش اعتماد به نفس شرکت های چینی تولید این کشور برای ششمین ماه متوالی رشد کرد.

شاخص مدیران خرید شرکت های تولیدی (پی ام آی) چین برای ماه اکتبر به 53.6 واحد رسید در حالی که اقتصاددانان شرکت کننده در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بودند این شاخص به 53 واحد برسد.

رقم بالاتر از 50 واحد در این شاخص نشان دهنده رشد بخش تولید است و هر چه این رقم بالاتر از 50 واحد باشد رشد قدرتمندتری را نشان می دهد. اعداد پایین تر از 50 نشان دهنده افت بخش تولید می باشند.

رقم مربوط به ماه اکتبر بالاترین قرائت این شاخص از آغاز به کار این شاخص در ژانویه 2011 تا کنون است.

وانگ ژی اقتصاددانان ارشد گروه کایچین می گوید: در حالی که به نظر می رسد شیوع کرونا در چین کاملاً تحت کنترل درآمده است، بخش تولیدی گسترده این کشور همچنان در حال ریکاوری است و داده های ماه اکتبر نشان می دهد که این ریکاوری در حال سرعت گرفتن است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران