از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 491366 تاریخ : 1398/07/08-16:17:25
,17,21,
تولید فولاد از 10 میلیون تن به 32 میلیون تن رسیده/رحمانی در وزارت صنایع باقی می ماند

تولید فولاد از 10 میلیون تن به 32 میلیون تن رسیده/رحمانی در وزارت صنایع باقی می ماند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه در زمینه تولید اقدامات خوبی انجام شده، گفت: در گذشته سالانه 10 میلیون تن تولید فولاد داشتیم که در حال حاضر به 32 میلیون تن رسیده و با تشکیل وزارت بازرگانی آقای رحمانی در وزارت صنایع باقی می ماند تا روند کار تولید ادامه یابد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، رمضانعلی سبحانی فر نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه اقدامات خوبی در بخش تولید انجام شده و حل مشکلات کشور با رونق تولید گفت: اقدامات انجام شده در بخش تولید برای ایجاد اشتغال و رونق تولید قابل توجه است.

وی افزود: بعنوان مثال کارهای بسیار بزرگ و تحول آفرین در بخش صنعت انجام شده و حتی در بخش صنایع فولادی به صادرات رسیدیم.

عضو فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: در گذشته سالانه 10 میلیون تن تولید فولاد داشتیم که در حال حاضر به 32 میلیون تن رسیده است.

سبحانی فر افزود: در حال حاضر غیر از بخش صنعت، در بخش پتروشیمی، انرژی و صنایع انرژی هم تولیدات خوبی انجام شده و در حال استفاده از ظرفیت ها و توانمندیهای موجود هستیم.

وی تاکید کرد: در کشور ظرفیت های خوبی برای تولید داریم که اگر بخوبی از آنها استفاده شود، شاهد رونق تولید در همه عرصه ها خواهیم بود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به مصوبه مجلس برای تشکیل وزارت بازرگانی گفت: بر اساس مصوبه مجلس تنها وزارت بازرگانی تشکیل می شود. بنابراین فقط باید وزیر بازرگانی به مجلس معرفی شود.

سبحانی فر با بیان اینکه مصوبه مجلس این نیست که وزارت جدیدی به نام صنایع و معادن تشکیل شود، گفت:هیچ تغییر در وزارت صنایع و معادن ایجاد نمی شود و نیازی هم به معرفی وزیر صنایع و معادن به مجلس نیست.

وی تاکید کرد: اگر مصوبه مجلس این بود که 2 وزارتخانه جدید تشکیل شود، آن وقت برای وزارت صنایع و معادن هم باید وزیر به مجلس معرفی می شد اما مصوبه مجلس به صراحت می گوید که بعد از تشکیل وزارت بازرگانی، وزارت صنایع و معادن به فعالیت خود ادامه می دهد.

عضو فراکسیون امید مجلس افزود: وقتی مجلس برای تشکیل وزارت بازرگانی رای داد، معنی ندارد که 2 وزیر به مجلس معرفی شود. بنابراین با تشکیل وزارت بازرگانی آقای رحمانی در وزارت صنایع باقی می ماند و به کار تولید ادامه می دهد.

سبحانی فر اضافه کرد: عملکرد، کارنامه، سوابق و تجربیات آقای رحمانی مثبت است و باید از آن استفاده شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران