صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518923 تاریخ : 1399/06/15-13:22:59
,6,
تولید خودروی سواری 20 درصد رشد یافت

پنج ماهه 99؛

تولید خودروی سواری 20 درصد رشد یافت

تولید خودروی کشور در بخش سواری پنج ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 20 درصد افزایش یافت که گروه صنعتی ایران خودرو با افزایش حدود 39 درصدی در آمار تولید سواری در این دوره، بیش از هفت درصد سهم بازار خود را افزایش داده و به 54 درصد رساند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از ایران خودرو، این گروه صنعتی موفق شده در پنج ماه نخست امسال 188 هزار و 223 دستگاه خودروی سواری تولید کند.

گروه صنعتی یاد شده همچنین در بخش خودروهای تجاری و سنگین نیز توانسته در همین بازه زمانی افزایش حدود 171 درصدی در تعداد تولید و 10.5 درصدی در سهم بازار این بخش را به ثبت برساند.

این خودروساز در مجموع توانسته در پنج ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، با افزایش 40 درصدی، میزان تولید در دو بخش سواری و تجاری را به 192 هزار دستگاه برساند.

مردادماه امسال تولید این گروه صنعتی با 84 درصد افزایش در همسنجی با پارسال به حدود 32 هزار دستگاه رسیده و این رقم نسبت به تولید در مدت مشابه سال گذشته 14 هزار و 500 دستگاه افزایش یافت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران