در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514262 تاریخ : 1399/03/22-12:29:48
,10028,
توضیحات شهرداری درباره وام 6 میلیونی تاکسیرانان

توضیحات شهرداری درباره وام 6 میلیونی تاکسیرانان

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با انتشار مطلبی توضیحات مبسوطی را در 9 بند درباره تسهیلات 6 میلیونی به تاکسیرانان منتشر کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سایت شهر، در این مطلب آمده است: "پس از انتشار اخبار مربوط به آغاز ثبت نام از تاکسیرانان جهت پرداخت تسهیلات 6 میلیون تومانی و تماس های مکرر تاکسیرانان و اهالی رسانه در خصوص جزییات این امر، به جهت پیگیری مسایل و ابهامات بوجود آمده در این زمینه، جلساتی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مجریان طرح برگزار شد که نکات زیر از نتایج این جلسات است:

1- پیش از هر چیز بر خود لازم میدانم از دکتر منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال و همچنین دکتر میدری معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه تشکر کنم که به فوریت پذیرای ما بودند و با سعه صدر در خصوص رفع مسایل پیش آمده در اجرای این طرح همکاری کامل نمودند.

2- با توجه به ابهامات پیش آمده برای تاکسیرانان عزیز در زمینه ثبت نام در سامانه کارآ، مقرر شد روز شنبه با همکاری عزیزان وزارت رفاه یک فایل راهنمای کامل و گام به گام در مورد نحوه ثبت نام تاکسیرانان در سامانه کارا تهیه شود که این راهنما از طرف همکاران بنده در سازمان بلافاصله در اختیار همه تاکسیرانان عزیز قرار خواهد گرفت.

3- یکی از نگرانی های اصلی تعداد زیادی از تاکسیرانان عدم دریافت پیامک ثبت نام از سامانه وزارت رفاه بود که این موضوع به دلیل اولویت بندی گروه های مختلف مشمولین، اتفاق افتاده است. در این زمینه مقرر شد ان شاء الله ظرف روزهای آتی با بروزرسانی مجدد بانک های اطلاعاتی، پیامک برای کلیه عزیزان تاکسیران ارسال گردد. لذا همه تاکسیرانان (اعم از دارای بیمه و یا بدون بیمه) در گامهای بعدی مشمول خواهند بود.

4- برخی مسایل فنی مربوط به سامانه کارآ به همکاران متولی در وزارت رفاه منعکس شد تا ان شاءالله توسط تیم های فنی مرتفع گردد.

5- با توجه حجم زیاد فعالیت همکاران در وزارت رفاه در این روزها و همچنین با عنایت به تاکید کلیه دست اندرکاران بر فراهم نمودن زمینه دریافت این تسهیلات برای کلیه رانندگان ذینفع، مقرر شد تا همکاران بنده در سازمان تاکسیرانی تهران و همچنین عزیزان اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور نیز در روزهای آتی بطور مستقیم و تنگاتنگ به همکاری با تیم وزارت رفاه در رفع مسایل تاکسیرانان مشمول تسهیلات بپردازند.

6- پس از جلسه، در خصوص بهره مندی رانندگان شاغل در شرکت خودروی سرویس شهر با مدیرعامل محترم این شرکت تماسی داشتم تا ان شاء الله در این زمینه نیز اقدام شود.

7- لازم به توجه است که بر اساس اعلام وزارت رفاه در حال حاضر سقف زمانی برای ثبت نام متقاضیان وجود نداشته و ثبت نام و معرفی به بانک های عامل به انتخاب خود متقاضیان، به صورت گام به گام و ماهانه ادامه خواهد یافت لذا نیازی به نگرانی یا تعجیل وجود نخواهد داشت. همچنین ظرف روزهای آتی راه هایی جهت تماس و رفع مشکل تاکسیرانان از سوی سازمان تاکسیرانی نیز راه اندازی و اطلاع رسانی خواهد شد.

8- مجددا تاکید می شود که مطابق ضوابط و آیین نامه های مصوب دولت، تنها تاکسیرانان فعال که دارای پروانه معتبر تاکسیرانی باشند مشمول دریافت این تسهیلات و هرگونه حمایت های آتی خواهند بود، لذا توجه به تمدید به موقع اعتبار پروانه های تاکسیرانی ضروری است.

9- امیدوارم افزایش سقف تسهیلات از 2 میلیون تومان به 6 میلیون تومان که با مساعدت و همکاری دولت محترم اتفاق افتاده، مرتفع کننده بخشی از مشکلات معیشتی تاکسیرانان خدوم در این روزهای سخت باشد و اطمینان می دهم که همچنان پیگیر مسایل این عزیزان خواهیم بود. اطلاعات تکمیلی در این زمینه از طریق روابط عمومی سازمان منتشر خواهد شد."ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 189
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران