در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512137 تاریخ : 1399/02/14-14:50:30
,13,
توسعه گلخانه ها در سال جهش تولید، اولویت جهاد کشاورزی

معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی:

توسعه گلخانه ها در سال جهش تولید، اولویت جهاد کشاورزی

معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی از جمله طرح های اراضی شیب دار و توسعه گلخانه ها از اولویت های وزارت جهاد کشاورزی در سال جهش تولید است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، محمدعلی طهماسبی در جلسه ویدیو کنفرانس این معاونت با مدیران استانی در رابطه با طرح های سال 99، افزود: ما سال 99 را سال افتتاح طرح ها نامگذاری کردیم و طرح های نیمه کاره سال 98 و طرح هایی که امسال کلید خورده باید به بهره برداری برسد.

وی اظهارداشت: بخش باغبانی در رابطه با جهش تولید حرف بسیاری برای گفتن دارد؛ اگر بر روی تغذیه و هرس سرشاخه ها کار کنیم محصولات باغی از 20 میلیون تن به 60 میلیون تن خواهد رسید.

معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی وزارت جهاد کشاورزی از جمله طرح های اراضی شیبدار، توسعه گلخانه و پرورش ماهی در دریا تصریح کرد: در زمینه توسعه گلخانه ها اعتبارات لازم در نظر گرفته شده و به استان ها ارسال می شود.

طهماسبی افزود: در مجموع هشت پروژه درباره جهش تولید داریم که عملیات آن به استان ها اعلام می شود که مبنای آن افزایش تولید، کاهش واردات و توسعه صادرات است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران