در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521405 تاریخ : 1399/07/24-16:06:38
,5,
توسعه زیرساخت های تأمین و توزیع گازمایع در سیستان و بلوچستان

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران خبرداد

توسعه زیرساخت های تأمین و توزیع گازمایع در سیستان و بلوچستان

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به توسعه ناوگان حمل و نقل گازمایع اشاره کرد و گفت: خوشبختانه مشکلی در زمینه تأمین و توزیع گازمایع در فصل سرما وجود ندارد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، کرامت ویس کرمی پس از بازدید از تاسیسات و ستاد این منطقه، در نشستی با حضور برخی مدیران ستادی و مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز، موضوع گازمایع را مهم برشمرد و افزود: با توجه به اینکه 720 هزار خانوار مصرف کننده گاز مایع در سیستان و بلوچستان وجود دارد و 80 درصد بازار فروش این فرآورده در اختیار شرکت پرسی ایران گاز است، لازم است پیگیری ها و همکاری های مستمر برای تأمین و توزیع به موقع آن انجام شود.

وی با اشاره به توسعه ناوگان حمل و نقل گازمایع که با افزایش کشنده های جاده ای و واگن های حمل ریلی ازسوی شرکت پرسی ایران گاز انجام می شود، گفت: خوشبختانه مشکلی در زمینه تأمین و توزیع گازمایع در فصل سرما وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از پیگیری های مستمر استاندار و معاون اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان قدردانی کرد.

حمیدرضا حدادی، مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز کشور نیز در این نشست ضمن قدردانی از مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور، استاندار و مدیران استانی سیستان و بلوچستان گفت: با پیگیری های جدی و مستمر مسئولان استان و اضافه کردن 11 کشنده به ناوگان حمل و نقل، مشکل ذخیره سازی و تامین موجودی گازمایع برطرف شده است و از طرفی با اعطای تسهیلات خرید نیسان، مشکل توزیع گاز مایع درب منازل نیز حل می شود.

وی افزود: با اجاره و به کارگیری 20 کشنده و مجوز واردات واگن های دست دوم مشکل ناوگان حمل و نقل گاز مایع پرسی ایرانگاز در سیستان و بلوچستان و دیگر استان ها حل می شود.

مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز ادامه داد: با اجرای طرح توزیع سبدی گازمایع از سوی پرسی ایران گاز با رعایت استانداردها در 20 نقطه شهر زاهدان و توسعه ناوگان درون شهری وضع توزیع، مطلوب می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران