همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518646 تاریخ : 1399/06/10-15:23:47
,10028,
توزیع 6میلیون وعده غذای گرم بین نیازمندان تا اربعین حسینی

رئیس کمیته امداد؛

توزیع 6میلیون وعده غذای گرم بین نیازمندان تا اربعین حسینی

رئیس کمیته امداد در بازدید از آشپزخانه های طرح اطعام حسینی گفت: تا اربعین حسینی 6 میلیون وعده غذای گرم به دست نیازمندان خواهد رسید.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری همزمان با عاشورای حسینی در بازدید از آشپزخانه های طرح اطعام حسینی در مناطق مختلف استان تهران افزود: در مرحله نخست پویش ایران همدل بیش از سه میلیون و 500 هزار بسته حمایتی و معیشتی توسط سپاه و بسیج به اقشار نیازمند ارائه شد.

وی از هم افزایی تمام نهادها در مرحله دوم پویش ایران همدل خبر داد و اظهار کرد: کد دستوری #14* و شماره کارت 7777-7777_6077-6277 بستری برای مردم نیکوکار است تا کمک های آنان در اختیار خانواده های نیازمند قرار گیرد.

بختیاری با اشاره به اجرای طرح اطعام حسینی گفت: با رعایت پروتکل های بهداشتی و با یاد سردار دل ها، شهید حاج قاسم سلیمانی، تا اربعین حسینی 6 میلیون وعده غذای گرم به دست نیازمندان خواهد رسید.

وی ادامه داد: در مناطقی که امکان توزیع غذای گرم وجود ندارد کمک ها به صورت جیره خشک غذایی در قالب طرح احسان حسینی به محرومان ارائه می شود.

رئیس کمیته امداد با اشاره به راه اندازی سامانه سخا در این نهاد افزود: هر نهاد خیریه و حمایتی به هر میزان کمکی که بخواهد انجام دهد، می تواند در این سامانه اطلاعات را بارگذاری کند. علاوه بر آن مشخصات خدمت گیرندگان با رعایت کرامت و محرمانه بودن اطلاعات بر روی این سامانه بارگزاری می شود.

بختیاری عدالت توزیعی را هدف کمیته امداد در راه اندازی سامانه سخا عنوان کرد و گفت: اگر عدالت در توزیع انجام بگیرد، کمک زیادی به مجموعه های حمایتی کشور خواهد شد زیرا قصد ما ارائه خدمت به نیازمندان واقعی بدون همپوشانی و موازی کاری است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران