صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522881 تاریخ : 1399/09/08-05:06:07
,13,10028,
توزیع گوشت مرغ منجمد و گرم در فروشگاه های زنجیره ای

توزیع گوشت مرغ منجمد و گرم در فروشگاه های زنجیره ای

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع روزانه 950 تن گوشت مرغ گرم و منجمد در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای خبر داد.

به گزارش خبرنگار بانک و صنعت، رضا سالمی مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: قرار بود ابتدا میادین میوه و تره بار از گوشت مرغ گرم و منجمد تأمین شود پس از آن در مرحله بعدی به توزیع گوشت مرغ گرم و منجمد در فروشگاه های زنجیره ای ورود کنیم.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران افزود: طی یک هفته اخیر با توزیع گسترده در میادین، مرغ کافی وارد میادین میوه و تره بار شد و از امروزشنبه (8آذر1399) مرغ گرم در فروشگاه های زنجیره ای توزیع خواهد شد و کمبودی در این زمینه نداریم.

سالمی تصریح کرد: با تلاش های صورت گرفته روزانه 650 تن مرغ گرم و 300 تن مرغ منجمد در میادین میوه و تره بار استان تهران و فروشگاه های زنجیره ای توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: براساس مصوبه دولت هر کیلوگرم مرغ گرم با قیمت 18 هزار و 500 تومان و مرغ منجمد با نرخ 15 هزار تومان باید به دست مصرف کنندگان برسد.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: اکنون روزانه بین یک هزار و 500 تا 2 هزار تن مرغ گرم و منجمد به بازار سراسر کشور عرضه و توزیع می شود.

وی اضافه کرد: پیش از این روزانه بین 600 تن مرغ منجمد و گوشت مرغ گرم توسط شرکت پشتیبانی امور دام استان ها در سراسر کشور توزیع می شد که نزدیک بین 60 تا 70 تن در داخل تهران توزیع می شد.

سالمی در پاسخ به این سوال که برای جلوگیری از تجمع در فروشگاه ها چه برنامه دارید گفت: مرغ گرم و منجمد را با نرخ های مصوب در فروشگاه های منتخب، میادین میوه و تره بار و صنوف محلات توزیع خواهد شد.

به گزارش خبرنگار بانک و صنعت به علت کاهش جوجه ریزی در مهر ماه سال جاری طی دو هفته اخیر قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ گرم و منجمد در بازار سراسر کشور بین 35 تا 40 هزار تومان فروش رفت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران