تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6469 تاریخ : 1391/07/06-10:01:51
,16,17,20,21,
تورم برخی از مردم را به نان شب محتاج کرده‌ است

تورم برخی از مردم را به نان شب محتاج کرده‌ است

موسوی لارگانی در تذکر شفاهی:

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: تورم برخی از مردم را به نان شب محتاج کرده که این مساله نیازمند اهتمام و رسیدگی بیشتراز جانب دولت است.

 

به گزارش خبرگزاری  بانک و صنعت به نقل از  خانه ملت، سید ناصر موسوی لارگانی در نشست علنی  مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، گفت: خشکسالی اصفهان را نابود کرده است و کل استان از نظر کشاورزی و آب آشامیدنی در وضعیت نامناسبی به سر می‌برد و بسیاری از روستاهای ما از آب تانکر نیاز خود را تامین می‌کنند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که در اصفهان ساکنان طبقات دوم به بالا  از دسترسی به آب محروم هستند ،افزود: از وزیر نیرو و رئیس جمهور درخواست اتخاذ تدبیر برای آب آشامیدنی و آب کشاورزی اصفهان را داریم.

موسوی لارگانی درخصوص بحث بیمه‌های ساختمانی نیز تاکید کرد: در بودجه سال ۹۱ مصوبه‌ای دادیم تا یک درصد نسبت به سال گذشته افزایش قیمت داشته باشد ،در حالی که تامین اجتماعی این قانون را اجرا نمی‌کند و دربرخی از روستاهای  اصفهان  زمین متری ۱۰ هزار تومان قیمت ندارد، اما باید ۱۰ هزار تومان بیمه ساختمانی پرداخت کند.

وی ادامه داد: هیات رئیسه مجلس به طور جدی‌تر این مساله را پیگیری کند تا قانون اجرا شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به گلایه‌های مردم ناشی از مشکلات تورم تاکید کرد: برخی از مردم به نان شب خود محتاج شده‌اند که این مساله نیازمند توجه و رسیدگی زیاد استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران