جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 445978 تاریخ : 1397/10/25-10:21:01
,5,
توجه و تمرکز به آموزش درراستای فرهنگ ایمنی زمینه ساز کاهش حوادث است

توجه و تمرکز به آموزش درراستای فرهنگ ایمنی زمینه ساز کاهش حوادث است

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان در هشتمین نشست کمیته عالی ایمنی گفت: توجه و تمرکز به آموزش درراستای نهادینه کردن فرهنگ ایمنی ، زمینه ساز کاهش حوادث کاری است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی توانیر، سید محمد موسوی زاده باتاکید بر این که مسائل ایمنی یکی از مهم ترین اولویت های شرکت است بیان داشت: هویت ما در عرصه خدمت رسانی ، وجود نیروهای کار آمد و حفظ آنان با ایجاد انگیزش های لازم یک ضرورت است.

وی آموزش های کوتاه ،میان و بلند مدت ویژه همکاران را بسیار اثرگذار دانست و گفت: دانش اندوخته شده کارکنان در دوره های آموزشی ، کمک می کند تا افق ذهن افراد بازتر شده و برآیند آن در فعالیت های جاری متجلّی خواهد شد.

مهندس موسوی زاده اظهارداشت: بازدید از روند اقدامات سایر شرکت ها در حوزه ایمنی و بهره گیری از تجربیات آنان باعث تعاطی افکار گردیده و به کارگیری اندوخته های مثبت و اثرگذار ، بهبودسطح خدمات و افزایش بهره وری سازمانی را به همراه دارد.

وی تصریح کرد: یکی از راه های آموزش و پیشگیری از حوادث تکراری و احتمالی ، آموزش حین کار توسط مسئولان و سرپرستان است و با تقویت این تفکر، می توان مسائل ایمنی را فراگیر کرد .

همچنین در این نشست ، پیرامون آمار بازدیدهای ایمنی و رفع کانون های خطر، اقدامات اصلاحی نظام مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE) ، بررسی نحوه استقرار نرم افزار شناسایی و رفع کانون خطر در شبکه ها و تاسیسات توزیع برق و همچنین فراخوان ایمنی در زمینه شناسایی پایه های برق فرسوده، بحث و تبادل نظر شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 189
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران