از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516855 تاریخ : 1399/05/07-16:56:43
,17,
توجه به مخاطرات جوی و زیست محیطی در شهرک های صنعتی

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد:

توجه به مخاطرات جوی و زیست محیطی در شهرک های صنعتی

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در همکاری مشترک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با سازمان هواشناسی توجه به مخاطرات جوی و زیست محیطی در شهرک های صنعتی در دستور کار است.

به گزارش بانک و صنعت، محسن صالحی نیا در مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سازمان هواشناسی کشور و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران افزود: سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به عنوان یک شرکت مادر تخصصی بیش از 850 شهرک و ناحیه صنعتی درحال بهره برداری دارد که حدود 46 هزار واحد تولیدی در آن ها مستقر شده و فعالیت های خود را آغاز کرده اند.

وی افزود: بیش از 35 هزار واحد صنعتی دیگر نیز در مناطق مختلف کشور درحال ساخت و ساز، تکمیل بنا و نصب تجهیزات و ماشین آلات تولید هستند.

صالحی نیا با اشاره به پیشینه استفاده سازمان متبوع خود از مطالعات و داده های سازمان هواشناسی اضافه کرد: استمرار و به روز رسانی داده ها ضروری است و اطلاعات و پژوهش های هواشناسی در مطالعات کاربردی ما برای استقرار واحد ها و استفاده از ظرفیت انرژی های خورشیدی و بادی و همچنین شناسایی نقاط سیل خیز مهم است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با بیان این که مطالعه و توجه به مسائلی مانند مخاطرات جوی و زیست محیطی در استمرار روند حرکتی و گریز از مخاطرات در شهرک های صنعتی نقش خوبی دارد، ابراز امیدواری کرد این تفاهم نامه در بخش مذکور بسیار مفید و اثربخش باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 167
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران