تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312452 تاریخ : 1396/10/08-10:26:04
,1,
توجه بانک شهر به توسعه حمل و نقل عمومی در کلان شهرها شایسته تقدیر است

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی:

توجه بانک شهر به توسعه حمل و نقل عمومی در کلان شهرها شایسته تقدیر است

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توجه بانک شهر به توسعه حمل و نقل عمومی در کلان شهرها شایسته تقدیر است، گفت: این بانک با حمایت های خود از مدیریت شهری کلان شهرها توانسته مشکلات آنان در این حوزه را تا حد بسیاری زیادی مرتفع سازد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک شهر، محمدرضا رضایی‌کوچی با اشاره به اینکه بانک شهر در عمل ثابت کرده است که تنها حامی شهر ، شهروندان و مدیریت شهرها در کشور است، افزود: قراردادن منابع مالی در اختیار عمران و آبادانی شهرهای مختلف ، یکی از اهداف اصلی این بانک طی سال‌های اخیر بوده است.

وی تصریح کرد:هم اکنون نیز در شرایطی که بسیاری از شهرداری های کشور برای به سرانجام رساندن پروژه های فرهنگی و عمرانی خود با مشکل همراه هستند؛ بانک شهر حامی اصلی آنان است. رضایی‌کوچی با تاکید بر اینکه طی سال های اخیر بانک شهر در راستای رسالت خود که همان حمایت از شهر و شهروندان حرکت کرده است،خطرنشان کرد: سلامت انجام عملیات بانکی امروز در بانک شهر زبانزد است. رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک شهر حتی بیشتر از دولت به عمران و آبادانی کلان شهرها توجه کرده ، گفت:این بانک در راستای تحقق اهداف و وعده های خود به خوبی حرکت کرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران