جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446357 تاریخ : 1397/10/29-14:57:40
,17,21,
توان تسهیلات‌دهی بانک‌های دولتی افزایش می‌یابد/تعیین آب بها برای دستگاه‌های اجرایی در 98

یوسف نژاد در تشریح نشست صبح امروز کمیسیون تلفیق مجلس:

توان تسهیلات‌دهی بانک‌های دولتی افزایش می‌یابد/تعیین آب بها برای دستگاه‌های اجرایی در 98

نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال98 گفت: بر اساس مصوبه این کمیسیون، به منظور توان تسهیلات‌دهی بانک‌های دولتی؛ مانده بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی در پایان سال 97 به حساب بدهی دولت به بانک مرکزی منتقل می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، علی اصغر یوسف نژاد نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 1398 در تشریح نشست امروز این کمیسیون، گفت: در نشست امروز بیشتر به پیشنهاد کمیسیون ها و نمایندگان درباره تبصره های درآمدی لایحه بودجه رسیدگی و در نشست عصر امروز نیز ادامه پیشنهادات نمایندگان بررسی شد.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با بررسی پیشنهادات باقی مانده در نشست عصر، عملا بخش درآمدی لایحه بودجه سال 98 به اتمام می رسد و کمیسیون تلفیق بررسی بخش هزینه ای را آغاز می کند.

وی گفت: البته برخی از تبصره های درآمدی لایحه بودجه 98 مانند تبصره 14 این لایحه در رابطه با قانون هدفمندی باقی مانده که آنها نیز باید تعیین تکلیف شود، از این رو برای تحقق این مسئله کمیته ای تشکیل شد تا مسئله هدفمندی در آن مورد بررسی و بحث قرار گیرد.

یوسف نژاد گفت: در نشست امروز کمیسیون تلفیق مجلس، دولت را مکلف کرد به منظور فرهنگ‌سازی و مدیریت مصرف آب، تعرفه بهای آب مصرفی کلیه دستگاه‌های اجرایی مندرج در ماده یک قانون برنامه ششم توسعه را (به جز مواردی که در قانون مستثنی شده‌اند) حداقل معادل قیمت تمام شده آب، دریافت کنند.

وی گفت: بر اساس مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق، به منظور افزایش توان تسهیلات‌دهی بانک‌های دولتی؛ مانده بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی در پایان سال 97 به حساب بدهی دولت به بانک مرکزی منتقل و مبلغ مذکور به عنوان سرمایه دولت در بانک‌های دولتی منظور خواهد شد. محاسبه مبلغ بدهی قطعی دولت و تخصیص مبلغ بدهی دولت به بانک مرکزی به عنوان سرمایه به هر یک از بانک‌های دولتی بر اساس دستورالعملی است که به پیشنهاد وزیر امور اقتصاد و دارایی به تصویب هیئت وزیران می‌رسد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران