در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521704 تاریخ : 1399/07/30-13:33:20
,10025,
توانمندی های مالی تجارت نو در ویترین همایش شبکه فروش

توانمندی های مالی تجارت نو در ویترین همایش شبکه فروش

مدیر عامل بیمه تجارت نو 29 مهر، در همایش “لایو اینستاگرامی شبکه فروش” به تشریح توانمندی های مالی شرکت پرداخته و تاکید داشت: امروز مجموعه جوان تجارت نو برند شناخته شده ای است که در شاخص های مهم مالی رتبه یک را کسب کرده و این جایگاه را حفظ خواهد کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت نو؛ نیما نوراللهی با اشاره به اینکه برای نمایندگان توان مالی شرکت های بیمه بسیار مهم است، افزود: امروز ارزش بازار تجارت نو در حدود 6 هزار و 200 میلیارد تومان برآورد شده که با توجه به حضور کوتاه مدت آن در فرابورس رقم تحسین برانگیزی است.

وی بالاترین رشد در بازدهی دارایی، حق بیمه تولیدی، افزایش ارزش و سود سهام را متعلق به بیمه تجارت نو عنوان کرده و اظهار داشت: در کنار پشتوانه های مالی، قراردادهای بزرگ کشوری هم منعقد شده که نمایندگان می توانند از این فرصت برای جذب پرتفوی استفاده کنند.

مدیر عامل تجارت نو متوسط درآمد 80 درصد از نمایندگان شبکه فروش را با توجه به تورم اقتصادی، مکفی ندانسته و گفت: این عضو از زنجیره درآمدزایی به دلیل تعدد شرکت های بیمه و انبوه نمایندگان درخط مقدم جنگ اقتصادی قراردارند. پس لازم است با افزایش دانش و توانمندی های خود به جمع 20 درصد با درآمد قابل توجه بپیوندند.

نوراللهی نوید آن را داد که، متوسط درآمد ماهانه نمایندگان این مجموعه با تدابیر اتخاذ شده، افزایش قابل توجهی خواهد یافت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 142
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران