صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521756 تاریخ : 1399/07/30-18:00:21
,8,
توانمندسازی تولیدکنندگان از مسیر بازار سرمایه

رییس سازمان بورس اعلام کرد:

توانمندسازی تولیدکنندگان از مسیر بازار سرمایه

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار تهران اعلام کرد: سیاست های وزارت صنعت، معدن وتجارت در جهت حفظ حقوق سهامداران و در چارچوب حمایت از تولید ارزیابی می شود و توانمندسازی تولیدکنندگان و رفع انحصار از صنایع بزرگ کشور مورد تاکیداست.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از بازار سرمایه ایران، حسن قالیباف اصل با اشاره به صحبت های امروز وزیر صنعت در ارتباط با تقویت تولید، بر لزوم صیانت از تولیدکنندگان و سهام داران تاکید کرد.

وی ضمن استقبال از موضع وزیر صنعت در کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: تکیه بر بازارهای رقابتی همچون بازار سرمایه، راه توانمندسازی تولیدکنندگان و رفع انحصار از صنایع بزرگ کشور است و اتخاذ چنین تصمیماتی موجب رونق بازار سرمایه می شود.

دو روز گذشته خبری در فضای مجازی مبنی بر اقدام وزارت صنعت به قیمت گذاری دستوری برای فولاد و محصولات آن به اشتراک گذاشته شد که این خبر با واکنش های زیادی از سوی فعالان بازار سرمایه و رییس سازمان بورس همراه شد و معقتد بودند این تصمیم عاملی برای ایجاد رانت های گسترده برای عده ای خاص و متضرر شدن سهامداران شرکت های فولادی خواهد شد.

امروز در جلسه غیرعلنی مجلس با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، گرانی های موجود در بازار مورد بررسی قرار گرفت که در این جلسه، مجلس و دولت درباره بازار فولاد و رد قیمت گذاری دستوری توافق کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 122
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران