صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520827 تاریخ : 1399/07/15-10:50:50
,10028,
تهیه پازل همدلی با 600 هزار قطعه برای تامین نوشت افزار کودکان

رییس سازمان بهزیستی کشور خبر داد

تهیه پازل همدلی با 600 هزار قطعه برای تامین نوشت افزار کودکان

رییس سازمان بهزیستی کشور از تهیه پازلی با600هزار قطعه از نقشه ایران خبر داد تا مردم با خرید هر قطعه به ارزش10هزار تومان به پویش پازل همدلی که هدفش تامین نوشت افزار برای کودکان است بپیوندند.

به گزارش بانک و صنعت، وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور صبح امروز در جمع خبرنگاران در فضای مجازی توضیحاتی در خصوص طرح پازل همدلی این سازمان که برای جمع آوری کمک های مردمی برای تهیه نوشت افزار و تبلت برای کودکان مناطق نیازمند است ارائه داد.

وی گفت: پویش ایران همدل بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر برپایی نهضت احسان و تعاون، از عید غدیر خم آغاز شده و تا پایان ماه صفر ادامه دارد. یکی از اهداف این پویش که مد نظر دستگاه های دولتی مشارکت کننده بوده تامین و تهیه نوشت افزار و لوازم التحریر برای دانش آموزان تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد بوده است.

وی ادامه داد: سازمان بهزیستی برای رسیدگی به نیازمندان قصد دارد با پویشی به عنوان پازل همدلی با همکاری انجمن صنفی تولید کنندگان نوشت افزار و چند موسسه خیریه و مشارکت همه مردم پازل همدلی مردم ایران را تکمیل کند و نسبت به تامین 60 هزار بسته لوازم التحریر اقدام کند. در این پویش پازل نقشه ایران با 600 هزار قطعه که هر قطعه در هر استان با نماد میراث فرهنگی آن استان تهیه شده است، در ابعاد 20 در 30 متر تهیه شده است و روی سایت پازل همدلی گذاشته شده است و علاقمندان و خیرین که می خواهند در این پویش شرکت کنند با خرید هر قطعه پازل به قیمت 10 هزار تومان می توانند در این امر سهیم باشند.

قبادی دانا اظهار کرد: قطعات توسط مشارکت های کوچک مردمی تکمیل می شود و با ثبت نام مشارکت کنندگان روی هر قطعه پازل به نمادی ماندگار در بزرگترین پازل تبدیل می شود.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: همچنین پازل های کوچک هزار قطعه ای از نقشه ایران توسط ادارات کل بهزیستی هر استان و با همکاری مدیران و مسئولان و خیرین و مردم استان ها به ارزش 200 میلیون تومان تهیه شده و تکمیل می شود.

وی ادامه داد: کسانی که می خواهند در این همدلی بزرگ شرکت کنند وارد سایت می شوند و استانی که می خواهند در آن مشارکت کنند را انتخاب می کنند و یک یا چند قطعه پازل را به نام خودشان ثبت می کنند تا به دانش آموزان آن منطقه در زمینه تهیه نوشت افزار کمک کنند. همچنین مجموعه ها و خیرین هم می توانند به همین صورت اقدام کنند. مبلغ جمع شده و لوازم التحریر تهیه شده نیز کاملاً شفاف در همین سایت در دسترس مردم قرار خواهد گرفت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران