در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514689 تاریخ : 1399/03/31-17:34:33
,17,
تندیس زرین جشنواره برند محبوب به خانواده «خوشبخت» رسید

تندیس زرین جشنواره برند محبوب به خانواده «خوشبخت» رسید

در جریان برگزاری هفتمین جشنواره ی برند محبوب، خوشبخت به عنوان برند محبوب ایرانی در گروه برنج معرفی شد.

به گزارش بانک و صنعت، جشنواره برند محبوب به عنوان گسترده ترین نظرسنجی مردم در زمینه محبوبیت برندها، بستری برای شناسایی برندهای محبوب مردم فراهم نموده است تا ضمن شناسایی برندهای خوشنام ایرانی توسط مردم، زمینه تقدیر از این برندهای خوشنام و معتبر را فراهم آورد. بدیهی است برندهای محبوب منتخب مردم، جایزه اصلی خود را از دست مصرف کنندگان دریافت می نمایند و این بزرگترین افتخاری است که یک برند می تواند در بازار کسب نماید.

محبوب بودن نشان دهنده سهمی است که برند از دل و قلب مشتریان بدست آورده است و مفهومی بسیار فراتر و تاثیرگذارتر از سهم بازار دارد. برندی که سهم قلبی خوبی را از مشتریان در اختیار داشته باشد، زمینه توسعه بازار خود را در حد وسیعی فراهم آورده است و همراهی مشتریان را به عنوان مهمترین دارایی کسب نموده است.

به گفته مدیر روابط عمومی مجموعه زرین صنعت خوشبخت، جشنواره برند محبوب به صورت سالانه و با نظرسنجی از مشتریان برگزار می شود، برندهای برتر در گروه های مختلف کالا و خدمات انتخاب می شوند؛ در پایان نظر سنجی مردمی هفتمین جشنواره برند محبوب و طبق آرا کسب شده در جشنواره امسال که به صورت آنلاین برگزار شد، برند خوشبخت در گروه برنج به عنوان برند محبوب مردمی انتخاب شد.

در این جشنواره از نظرسنجی کاربران برای شناسایی میزان محبوبیت شرکت های فعال در هر یک از گروه های کالا و خدمات استفاده می شود. شرکت کنندگان در نظرسنجی که استفاده کنندگان از این برندها هستند، با توجه به ویژگی های تأثیرگذار در محبوبیت یک برند، آن ها را در گروه های مختلف رتبه بندی می کنند.

برند خوشبخت با هدف تأمین و توزیع کالاهای اساسی مصرفی خانوار در سراسر کشور از سال 1397 در دل شرکت زرین صنعت خوشبخت متولد شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 159
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران