از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516778 تاریخ : 1399/05/06-11:54:12
,3,
تمهیدات موسسه اعتباری ملل در مقابله با ویروس کرونا

تمهیدات موسسه اعتباری ملل در مقابله با ویروس کرونا

موسسه اعتباری ملل در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامتی هموطنان، مشتریان و کارکنان اقدامات ذیل از سوی موسسه اعتباری ملل در سطح ادارات مرکزی و شعب در حال انجام می باشد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل، در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامتی هموطنان، مشتریان و کارکنان اقدامات ذیل از سوی موسسه اعتباری ملل در سطح ادارات مرکزی و شعب در حال انجام می باشد.

- ضد عفونی نمودن ساختمانهای اداری و شعب بصورت مکرر و روزانه
- الزامی شدن استفاده از ماسک توسط مشتریان و کارکنان
- تعبیه مواد ضد عفونی کننده در ادارات مرکزی و شعب
- اختصاص گروه های ویژه در مبادی ورودی اداره مرکزی موسسه برای کنترل دمای بدن مراجعه کنندگان و ضدعفونی خودروها و تحویل ماسک و دستکش و روکش کفش
- تشویق مشتریان به استفاده از بانکداری الکترونیکی در شبکه های مجازی
- پیش بینی برگزاری جلسات از طریق ویدئو کنفرانس و صوت
- افزایش انتقال وجه کارت به کارت از 30میلیون ریال به 60 میلیون ریال از طریق دستگاه های خودپرداز و افزایش مبلغ انتقالی از ده میلیون ریال به سی میلیون ریال در نرم افزار فام
- تمدید مهلت انقضای کارت های اعتباری موسسه به مدت یک سال
گفتنی است موسسه اعتباری ملل پیش از این نسبت به تهیه تعداد ده دستگاه ونتیلاتور که از وسایل مورد نیاز بخش بهداشت و درمان می باشد اقدام و به بیمارستانهای استان خراسان رضوی اهدا نموده است. همچنین به منظور کمک به بخش بهداشت و درمان نسبت به خرید 20 میلیارد ریال اوراق گواهی نیکوکاری 2 نیز اقدام شده است.
موسسه اعتباری ملل برای تهیه و توزیع ماسک در بین نیازمندان به صورت رایگان نسبت به تخصیص مبلغ یک میلیارد ریال به گروه جهادی عماریون اقدام نموده است.
به منظور کنترل شیوع ویروس کرونا و کمک به کادر بهداشت و درمان، توصیه می شود مشتریان و مراجعه کنندگان محترم حتی الامکان کلیه فعالیت های بانکی خود را از طریق بسترهای الکترونیکی موسسه مانند همراه بانک و اینترنت بانک ملل انجام دهند.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران