از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516901 تاریخ : 1399/05/08-12:44:18
,17,
تمهیدات لازم برای تامین شکر انجام شده است

سرپرست دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت اعلام کرد:

تمهیدات لازم برای تامین شکر انجام شده است

سرپرست دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تمهیدات لازم برای تامین شکر مصرفی از طریق واردات و تولید داخل انجام شده است.

به گزارش بانک و صنعت، کامران کارگر در مورد وضعیت عرضه شکر در بازار گفت: پیش از این شکر با ارز 4200 تومانی به کشور وارد می شد، اما تقریبا از اواخر سال گذشته ارز واردات شکر از ارز 4200 تومانی به ارز نیمایی تغییر کرد، لذا وارداتی فعلی با ارز نیمایی انجام می شود.

سرپرست دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ذخایر شکر که با ارز 4200 تومانی به کشور وارد شده است، افزود: با وجود این ذخایر قیمت این کالای مصرفی کنترل شده است.

وی با اشاره به اینکه بخشی از شکر از طریق محصولات داخلی تامین می شود، گفت: چغندر قند در دو فصل بهار و پاییز برداشت می شود، لذا محصول شکر حاصل از چغندر بهاری تولید شده و در پاییز بخش دیگری از شکرتولید داخل با برداشت چغندر پاییزه وارد بازار می شود.

کارگر با بیان اینکه کمبودی در رابطه با شکر وجود ندارد، گفت: قیمت مصوب هر کیلوگرم شکر بسته بندی برای مصرف کننده 8 هزار و 700 تومان است.

وی اظهار داشت: همچنین قیمت مصوب هر کیلوگرم شکر فله ای برای مصرف کننده 7 هزار و 300 تومان است.

سرپرست دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت مصوب هر کیلوگرم شکر درب کارخانه مخصوص صنف و صنعت نیز 6 هزار و 700 تومان است.

وی بیان داشت: تمهیدات لازم برای واردات شکر توسط بخش خصوصی انجام شده تا بدینوسیله هیچ مشکلی در تامین شکر ایجاد نشود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران