زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522738 تاریخ : 1399/09/02-11:40:36
,1,
تمهیدات بانک سرمایه به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

تمهیدات بانک سرمایه به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

بانک سرمایه به منظور تسهیل در استفاده مشتریان از درگاه های غیرحضوری و کاهش مراجعات حضوری به شعب، سقف انتقال وجه کارت به کارت را به 10 میلیون تومان افزایش داد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، با توجه به روند صعودی همه گیری ویروس کرونا در کشور و لزوم کاهش مراجعات حضوری به شعب، بانک سرمایه سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت (شتابی و درون بانکی) از طریق درگاه های اینترنتی و خودپردازها را از مبلغ 60 میلیون ریال در هر شبانه روز از مبدأ هر کارت به 100 میلیون ریال افزایش داد.

بانک سرمایه در اقدامی دیگر به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تاریخ انقضاء کارت های بانکی سرمایه که تا پایان سال جاری منقضی می شوند را بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتریان به شعب، به مدت یک سال تمدید کرده و تاریخ انقضای جدید به صورت پیامک برای مشتریان ارسال گردیده است. مشتریانی که تاریخ انقضای کارت آن ها به صورت خودکار تمدید شده است، باید در تراکنش های اینترنتی به جای ثبت تاریخ انقضای درج شده بر روی کارت، تاریخ انقضای جدید را در درگاه های پرداخت غیرحضوری وارد کنند.

شایان ذکر است با توجه به ضرورت کاهش جابجایی فیزیکی پول نقد و استفاده از اسکناس به عنوان یکی از منابع انتقال دهنده عوامل بیماری های عفونی، پیش ازاین سقف مبلغ صدور کارت های هدیه بانک سرمایه نیز از 5 میلیون ریال به مبلغ 20 میلیون ریال افزایش یافته بود.

گفتنی است کارشناسان بانک سرمایه در مرکز صدای سرمایه به شماره 4373-021 در تمامی ساعات شبانه روز و کلیه روزهای هفته آماده پاسخگوی به مشتریان ارجمند در این زمینه هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 167
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران