در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520304 تاریخ : 1399/07/07-11:41:37
,1,
تمدید اعتبار کارت های نقدی بانک اقتصادنوین

تمدید اعتبار کارت های نقدی بانک اقتصادنوین

بانک اقتصادنوین با هدف کاهش مراجعات حضوری مشتریان ارجمند به شعب بانک و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، اعتبار تمام کارت های نقدی خود را که تاریخ انقضای آن ها مهرماه 1399 است به مدت یک سال تمدید کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ پیرو ابلاغیه بانک مرکزی ج.ا.ا در راستای مدیریت و کنترل شیوع ویروس کرونا و لزوم تسهیل استفاده هم وطنان گرامی از درگاه های غیرحضوری و کاهش مراجعه به شعب، تمام کارت های نقدی بانک اقتصادنوین که تاریخ انقضای آن ها مهرماه 1399 است به مدت یک سال تمدید شد. بدیهی است انجام تراکنش های نیازمند به درج تاریخ انقضا؛ با وارد کردن تاریخ جدید امکان پذیر است.
در همین راستا پیش ازاین تمام کارت های نقدی بانک اقتصادنوین که تاریخ انقضای آن ها از اسفندماه 1398 تا شهریورماه 1399 بود به مدت یک سال تمدید شده است.
کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین به شماره 48031000-021 در تمام ایام هفته و به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به پرسش ها و ابهامات مشتریان ارجمند در این رابطه هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران