سازمان خصوصی سازی خانه پارسیان ، عبور از رمز عبور خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 465306 تاریخ : 1398/03/04-16:10:21
,10028,
تمامی دستگاه های رادیولوژی مراکز درمانی تامین اجتماعی از آنالوگ به دیجیتال مجهز می شوند

مدیر کل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی خبر داد:

تمامی دستگاه های رادیولوژی مراکز درمانی تامین اجتماعی از آنالوگ به دیجیتال مجهز می شوند

مدیر کل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: تمامی دستگاه های رادیولوژی از آنالوگ به دیجیتال مجهز می شوند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر عباس حاتمی در بازدید از بیمارستان تامین اجتماعی شفا در مسجدسلیمان استفاده از تجهیزات پزشکی به روز و مدرن در مراکز درمانی تامین اجتماعی سراسر کشور را مثبت ارزیابی کرد.

وی گفت: تبدیل دستگاه های رادیولوژی آنالوگ به دیجیتال از برنامه های اصلی سازمان تامین اجتماعی است و تمام مراکز درمانی و بیمارستانی  سازمان در سراسر کشور بزودی به این تکنولوژی مجهز می شوند.
دکتر صادق جلیلی مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان نیز در این بازدید گفت: در آینده ای نزدیک ساخت یک درمانگاه تخصصی برای بیمه شدگان مسجدسلیمان در دستور کار است.

دکتر جلیلی گفت: با توجه به بعد مسافت بیمارستان تا مرکز شهر و برای رفاه حال بیمه شدگان و به دنبال مطالبات مردم و مسئولین شهرستان، سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد یک درمانگاه تخصصی در مرکز شهر راه اندازی نماید.

دکتر حاتمی همچنین در جریان سفر به استان خوزستان از پروژه بیمارستان 96تختخوابی دزفول بازدید کرد و از نزدیک با روند ساخت و پیشرفت فیزیکی این بیمارستان آشنا شد. 

دکتر صادق جلیلی نیز در خصوص اعتبار ساخت این پروژه گفت: بیمارستان 96تختخوابی دزفول با اعتبار اولیه 380 میلیارد ریال از سال 94 آغاز شد و با 90درصد پیشرفت فیزیکی به یک رکورد در ساخت پروژه های درمانی در استان دست یافت.

وی گفت: این بیمارستان دارای بخش های ویژه شامل ، Ccu ، Icu ، Nicu ، بلوک زایمان LDR، جراحی، داخلی، زایمان، زنان و اطفال است.

وی ابراز امیدواری کرد این پروژه در هفته دولت امسال به بهره برداری برسد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 141
موج جایزه رو بگیر! رمزت رو فریاد بزن موسسه اعتباری ملل بیمه جامع مجتمع های مسکونی بیمه پارسیان اقشار جدید برخوردار از حمایت های تأمین اجتماعی بانک صنعت و معدن پست بانک ایران بانک خاورمیانه