در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517081 تاریخ : 1399/05/11-17:43:53
,2,
تماس مدیرعامل بانک مسکن با مدیریت شعب استان اصفهان

تماس مدیرعامل بانک مسکن با مدیریت شعب استان اصفهان

دکتر محمود شایان در اولین حضور خود در جایگاه مدیریت عامل بانک مسکن، با برقراری تماس تلفنی با مدیریت شعب استان اصفهان پیگیر سلامتی کارکنان شعبه زرین شهر اصفهان به دلیل مبتلا شدن به بیماری کرونا شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، روز چهارشنبه 8 مردادماه، مراسم معارفه دکتر محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن برگزار شد و وی در ابتدای کار خود در این سمت با حسن نوروزی مدیریت شعب استان اصفهان و بیات رییس شعبه زرین شهر، تماس و در خصوص تعطیلی شعبه زرین شهر اصفهان تبادل نظر و پیگیر سلامتی کارکنان این شعبه شد.

نوروزی مدیریت شعب استان اصفهان با اشاره به مسوولیت شناسی دکتر محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن، گفت: دکتر شایان در اولین روز کاری خود با بنده تماس گرفت و جویای سلامتی همکاران ما در شعبه زرین شهر شد و بر کیفیت خدمات این شعبه تاکید کرد.

وی در ادامه با اشاره به مبتلا شدن همکاران این شعبه به بیماری کرونا اظهار داشت: 50 درصد از همکاران شعبه زرین شهر از جمله رییس و معاون شعبه هفته ها قبل و 50 درصد از همکاران نیز در هفته گذشته به بیماری کرونا مبتلا شدند و ما مجبور به تعطیلی شعبه شدیم.

حسن نوروزی افزود: امروز جواب تست همکاران ارسال خواهد شد و به امید خدا اگر جواب تست ها منفی باشد، شعبه کار خود را آغاز خواهد کرد و به مردم عزیز خدمات ارائه خواهد کرد.

مدیریت استان اصفهان گفت: در این مدت نیز با هماهنگی های به عمل آمده با فرمانداری، ازطریق شعب همجوار یعنی فولادشهر و مبارکه و همچنین خدمات الکترونیکی بانک، خدمات بانکی به همشهریان عزیز ارایه شد.

وی در پایان برای تمامی همکاران این شعبه آرزوی سلامت کرد و افزود: امیدواریم هرچه زودتر همکاران عزیز ما در این شعبه و همچنین در شعب دیگر که به این بیماری مبتلا شده اند سلامتی و بهبودی خود را به دست آوردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران