تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312023 تاریخ : 1396/10/03-16:19:39
,17,
تلاش مضاعف جهت تحقق اهداف سازمانی

رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران خواستار شد:

تلاش مضاعف جهت تحقق اهداف سازمانی

رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران گفت: همکاران برای رسیدن به اهداف سازمان، تلاش مضاعفی داشته باشند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور، جلسه روسا و معاونین امور مالیاتی اداره کل امور مالیاتی شمال تهران با حضور رییس امور مالیاتی شهر و استان تهران و معاون حسابرسی امور مالیاتی شهر و استان تهران برگزار شد. 

در این جلسه، محمدرضا نوری، رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران با اشاره به جایگاه قابل قبول اداره کل امور مالیاتی شمال تهران در امر وصول، خواستار تلاش مضاعف برای رسیدن به اهداف سازمان امور مالیاتی شد و اظهار داشت: با توجه به فرصتهای کم باقی مانده تا پایان سال، امیدوارم همکاران، تمام تلاش خود را بکار گیرند تا به نقطه هدف که همان پیش بینی های دولت برای تحقق درآمدهای مالیاتی است، برسیم.
وی ضمن اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در بعضی از ادارات کل امور مالیاتی شهر و استان تهران و بررسی آمار و روند رسیدگی به پرونده های مهم در این اداره کل، خواستار جدیت بیشتر روسای امور مالیاتی در امور محوله شد.
نوری، رسیدگی به پرونده های مالیاتی که منجر به صدور برگ تشخیص یا قطعی می شود تا به مرحله وصول درآید را یک فرآیند مالیاتی دانست و از معاونین و روسای امور خواست تا کوشش مناسبی در اجرای این فرایند مالیاتی داشته باشند.
در این جلسه، مدیر کل امور مالیاتی شمال تهران نیز به ارائه گزارشی از روند امور در اداره کل مربوطه و دغدغه همکاران شمال تهران در راستای تحقق درآمدهای دولت در بخش مالیات پرداخت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران