صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521041 تاریخ : 1399/07/19-17:27:17
,1,
تقویت همکاری ها در دستور کار بانک ملت و دانشگاه تهران

در دیدار مدیران بانک و دانشگاه مقرر شد:

تقویت همکاری ها در دستور کار بانک ملت و دانشگاه تهران

جلسه هم اندیشی مدیران ارشد بانک ملت و دانشگاه تهران با حضور دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت و دکتر محمود نیلی رییس دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در این جلسه طرفین بر گسترش همکاری های فی مابین در بخش های مختلف بانکی و پژوهشی توافق کردند.

دکتر محمد بیگدلی، مدیر عامل بانک ملت در این جلسه، از این بانک به عنوان یکی از بانک های دارای بالاترین حجم منابع در سیستم بانکی کشور نام برد و گفت: بانک ملت با داشتن گسترده ترین سیستم های الکترونیک و بانکداری اینتترنتی می تواند خدمات ویژه ای را به جامعه علمی کشور ارائه کند.
وی درباره اعطای تسهیلات برای احداث شهر دانش در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از مدیران این دانشگاه خواست تا در اسرع وقت نسبت به تکمیل پرونده اعتباری خود در شعبه دانشگاه تهران اقدام کنند تا شرایط برای اقدامات بعدی فراهم شود.
مدیر عامل بانک ملت با تاکید بر گسترش همکاری بانک و دانشگاه در زمینه های مختلف خواستار تهیه و تنظیم تفاهم نامه ای میان طرفین شد تا با امضای این سند، شرایط برای همکاری های دوجانبه آسان تر شود.
در این جلسه دکتر محمود نیلی، رییس دانشگاه تهران نیز با قدردانی از همکاری های گسترده بانک ملت با این دانشگاه، حُسن شهرت و عملکرد مطلوب بانک ملت را برای مجموعه این دانشگاه قابل احترام خواند و از مراودات و همکاری های بانک با دانشگاه سپاسگزاری کرد.
وی اعلام کرد: با توجه به توانایی بالای بانک ملت انتظار بیشتری نسبت به همکاری های فی مابین وجود دارد و امیدواریم در آینده سطح همکاری های طرفین روز به روز افزایش یابد.
در این نشست که محمود اخلاقی معاون مدیرعامل، سیدحمید حسینی مدیر شعب منطقه سه تهران، ولی پور رئیس شعبه دانشگاه تهران و مقامات عالی این دانشگاه حضور داشتند، همچنین توافقاتی به منظور تسهیل عملیات بانکی در سامانه های داخلی دانشگاه تهران انجام شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران