در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514261 تاریخ : 1399/03/22-12:23:46
,1,
تقویت تعاملات، خدمات مطلوب تری به همراه دارد

در نشست مدیران عالی بانک رفاه و سازمان بهزیستی کشور تاکید شد:

تقویت تعاملات، خدمات مطلوب تری به همراه دارد

ارائه خدمات مطلوب به جامعه مددجویان سازمان بهزیستی نیازمند همکاری دوجانبه بین بانک و سازمان بهزیستی کشور است و بانک رفاه کارگران به عنوان بانکی اجتماعی و مشتری مدار که ارتباط نزدیکی با سازمان تامین اجتماعی دارد، در مسیر ارائه خدمات مطلوب و بهینه به مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی از هیچ کوششی فروگذار نمی کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، اسماعیل للـه گانی مدیر عامل بانک رفاه در نشست هم اندیشی با مسئولان سازمان بهزیستی کشور با بیان این مطلب گفت: بانک رفاه کارگران با دارا بودن زیرساخت های کارآمد و بهینه از جمله بسترهای بانکداری الکترونیک، شبکه شعب گسترده در اقصی نقاط کشور، ارائه خدمات سریع، امن و با کیفیت، آمادگی لازم برای ارائه خدمات مطلوب و رقابتی به سازمان بهزیستی کشور و مددجویان تحت پوشش آن را دارد.
مدیر عامل بانک رفاه افزود: بانک رفاه با تقویت زیرساخت های موجود به دنبال ارتقای خدمت رسانی به این سازمان و مددجویان تحت پوشش آن است و متناسب با قوانین و مقررات جاری نظام بانکی و همچنین رفع محدودیت های موجود، به دنبال بهبود کمی و کیفی خدمات خود است.
للـه گانی به تشریح خدمات جانبی بانک به سازمان بهزیستی کشور و مددجویان این سازمان پرداخت و با معرفی قابلیت های مرکز حمایت اجتماعی بانک رفاه افزود: از طریق ساز وکارهای موجود این مرکز، افراد نیازمند و کم برخوردار جامعه که در زمینه تولید صنایع دستی مشغول هستند می توانند محصولات خود را بدون واسطه به نمایش عموم گذاشته و به فروش برسانند. بر این اساس بانک آمادگی لازم را دارد تا از طریق اعطای تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان، زمینه های اشتغال و تولید را برای آن ها فراهم کند و در مرحله بعد محصولات و صنایع دستی تولیدی را از طریق این مرکز برای فروش به نمایش بگذارد که با این اقدام زمینه صادرات صنایع دستی نیز فراهم می شود.
مدیر عامل بانک رفاه در پایان تاکید کرد: این بانک آمادگی گسترش تعاملات متقابل را دارد و امیدواریم بتوانیم در سایه گسترش و تقویت تعاملات، خدمات مناسبی به سازمان بهزیستی و مددجویان تحت پوشش آن ارائه دهیم.
در ادامه این نشست، قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور نیز با قدردانی از خدمات بانک رفاه به سازمان و مخاطبان آن، اظهار داشت: تاکنون روابط و تعاملات مطلوبی بین سازمان و بانک رفاه برقرار بوده و امیدواریم با توجه به طیف گسترده و متنوع مددجویان این سازمان، خدمات بانک نیز بهبود یابد.
وی خاطر نشان ساخت: مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی یکی از شریف ترین و نیازمندترین اقشار کشور هستند و انتظار داریم بانک رفاه کارگران ضمن ارائه خدمات مطلوب به آن ها، نهایت تکریم را نیز مدنظر قرار دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 167
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران