صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517629 تاریخ : 1399/05/20-17:18:58
,10025,
تقسیم سود 70 ریالی به ازای هر سهم و افزایش سرمایه 75 درصدی

در مجمع عمومی و فوق العاده بیمه نوین تصویب شد

تقسیم سود 70 ریالی به ازای هر سهم و افزایش سرمایه 75 درصدی

مجمع عمومی عادی سالانه و همچنین مجمع فوق العاده بیمه نوین صبح روز چهارشنبه 15مردادماه برای بررسی و تصویب صورت­ های مالی سال مالی منتهی به 29 اسفند 1398 با حضور 51.24 درصد سهام داران برگزار و با تصویب مجمع به ازای هر سهم 70 ریال سود نقدی تقسیم خواهد شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و بین الملل بیمه نوین، در این مجمع، ابتدا نصراله طهماسبی، رئیس هیأت مدیره بیمه نوین به عنوان رئیس جلسه، معصومه ملاصالحی و همایون باقری طادی؛ به عنوان ناظران جلسه و همچنین شقایق دیلمی پور، مدیر امورمالی بیمه نوین به عنوان منشی جلسه توسط حاضران انتخاب شدند. نرگس پولادی نیز به عنوان نماینده حسابرس مستقل و بازرس قانونی مؤسسه حسابرسی رایمند و همکاران و نمایندگان بیمه مرکزی ج.ا.ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار در این جلسه حاضر بودند.

هم زمان با مجمع عمومی عادی سالانه شرکت، حسین کریم ‍ خان زند، مدیرعامل بیمه نوین به ارائه گزارش هیأت مدیره و عملکرد این شرکت در سال 1398 پرداخت.

پس از ارائه گزارش هیأت مدیره، گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت قرائت و پس از ارائه پاسخ­ های لازم در مورد بندهای گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت­های مالی سال مالی منتهی به 29 اسفند 1398، عملکرد هیأت مدیره و در نهایت تخصیص و تقسیم سود 70 ریالی به ازای هر سهم به تصویب مجمع عمومی عادی سالانه رسید.

در مجمع عمومی فوق العاده نیز به منظور افزایش سرمایه بیمه نوین، افزایش سرمایه 75 درصدی بیمه نوین از مبلغ 1.500.000 میلیون ریال به 2.624.000میلیون ریال از محل تجدید ارزیابی دارایی ها در مرحله اول تصویب شد. همچنین افزایش سرمایه از 2.624.000میلیون ریال به3.094.000 میلیون ریال از محل سود انباشته و مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران طی دو سال در اختیار هیأت مدیره قرار گرفت.

گفتنی است در پایان مجمع عمومی عادی سالانه نیز مؤسسه حسابرسی فاطر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی و مؤسسه حسابرسی ایران مشهود به عنوان حسابرس و بازرس قانونی علی البدل و روزنامه اطلاعات نیز، بار دیگر به عنوان روزنامه کثیرالانتشار، انتخاب شدند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 118
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران