از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 433852 تاریخ : 1397/09/28-14:49:22
,16,
تقدیر وزیر راه و شهرسازی از 7 معاون خود در حوزه پژ‌وهش

تقدیر وزیر راه و شهرسازی از 7 معاون خود در حوزه پژ‌وهش

وزیر راه و شهرسازی طی مراسمی در بزرگداشت هفته پژوهش که به همت مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد از هفت تن از معاون خود در حوزه‌های اطلاع‌رسانی، حمل و نقل و مسکن و شهرسازی تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ،  در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران منتخب در حوزه وزارت راه و شهرسازی با حضور مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی و همچنین محمد شکرچی زاده رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از 7 نفر از معاونان وزیر راه و شهرسازی در حوزه‌های اطلاع‌رسانی، حمل و نقل و مسکن و شهرسازی تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم، از سیدقاسم بی نیاز رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزرات راه و شهرسازی، محمدجعفر علیزاده معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی، محمدسعید ایزدی معاون معماری و شهرسازی، عبدالهاشم حسن‌نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، خیراله خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، محمد راستاد معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، شهرام آدم‌نژاد معاون حمل و نقل و حبیب الله طاهرخانی معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید تقدیر شد.

متن تقدیر از پژوهشگران حوزه ستادی که به امضای محمدشکرچی زاده رسید و توسط مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی، اعطا شد، به شرح زیر است:

نظام اطلاع‌رسانی در تحقیق و توسعه همواره جایگاه بسیاری مهمی داشته و از اصلی‌ترین ابزارهای تحقق اهداف پژوهشی به شمار می‌رود. بدین وسیله به پاس قدردانی از نقش بارز و مشارکت ارزشمندتان در امر ترویج، اطلاع رسانی و معرفی اقدامات و یافته‌های پژوهشی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در آستانه 27 آذرماه 1397 همزمان با بزرگداشت هفته پژوهش این لوح سپاس به حضورتان تقدیم می گردد.

امید است سعی وافرتان مرضی حق تعالی قرار گرفته و در پناه ایزد منان و توجهات حضرت ولیعصر (عجج) همواه موفق و موید باشید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران