بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520949 تاریخ : 1399/07/16-16:44:59
,2,22,
تقدیر سازمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی از خدمات بانک توسعه تعاون

تقدیر سازمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی از خدمات بانک توسعه تعاون

در دیدار مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی با رئیس سازمان نظام مهندسی استان، از همکاری و تعامل سازنده بانک توسعه تعاون با این سازمان در عملیاتی نمودن تفاهم نامه فی مابین تقدیر شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی، غلامحسین بابایی، رییس سازمان نظام مهندسی استان آذربایجان شرقی در دیدار با سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون گفت: پیرو تفاهم نامه همکاری فی مابین؛ 800 نفر از اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی جهت دریافت تسهیلات قرض الحسنه به شعب بانک توسعه تعاون معرفی شدند که خوشبختانه اکثر همکاران با رضایت کامل از این تسهیلات بهره مند شده اند.

وی با تأکید بر لزوم افزایش تعاملات تصریح کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی با بالغ بر 30 هزار نفر عضو، ازجمله تشکل های صنفی پرجمعیت استان به حساب می آید که از این حیث برای بانک ها به عنوان یک ظرفیت مناسب برای ارائه خدمات بانکی تلقی می شود.

بابایی بابیان اینکه خوشبختانه بانک توسعه تعاون در سایه تفاهم نامه فی مابین خدمات ارزنده ای ارائه داده است، تصریح کرد: سازمان نظام مهندسی نیز متعهد می شود که در صورت طراحی بسته های جدید همکاری از سوی بانک، استقبال و تعامل مناسبی از سوی این سازمان شکل گیرد.

این گزارش حاکی است؛ ناصر اسدی سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با اشاره به مأموریت های کلان بانک توسعه تعاون تصریح کرد: بانک توسعه تعاون به عنوان بانک صد در صد دولتی به منظور ارائه خدمات بانکی ازجمله تسهیلات و خدمات بانکداری الکترونیک و سایر خدمات اعلام آمادگی می کند.

وی اضافه کرد: بانک توسعه تعاون طرح ها و بسته های متنوعی برای بهره مندی مهندسان ساختمان از تسهیلات بانکی ارائه کرده است که تسهیلات خرید دفتر تا 12 میلیارد ریال و خرید تجهیزات ازجمله آن ها است.

اسدی با اشاره به ظرفیت ارائه خدمات این بانک در شهرستان های استان اظهار داشت: بانک توسعه تعاون تجربه موفقی از تعامل با نظام مهندسی شهرستان میانه دارد که می توان این تجربه را به سایر شهرستان های استان نیز بسط داد.

در ادامه این جلسه، زمینه های توسعه همکاری های دوجانبه بررسی و اعلام نظر شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 177
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران