زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514968 تاریخ : 1399/04/04-17:43:56
,1,
تقدیر رئیس سازمان مدیریت بحران از بانک مهر ایران

تقدیر رئیس سازمان مدیریت بحران از بانک مهر ایران

اسماعیل نجار، معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران از اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ایران در کاهش تبعات حوادث با بیمه 500 هزار خانه روستایی 3 استان کشور تشکر کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، نجار که در آئین رونمایی از بیمه حوادث 500هزار خانه روستایی از سوی بانک مهر ایران حضور یافته بود، در یادداشت خود این طور بیان کرد:

«توفیق رفیق و یار شد امروز در بانک قرض الحسنه مهر ایران حضور یافتم و شاهد پرده برداری یکی از کارهای ارزشمندی بودم که این بانک پیشگام و پیشرو آن بوده است. انصافاً افراد هنگامی که نیاز به کمک، پشتیبانی و آرامش بعد از هر حادثه ای دارند، این بانک به کمک آمده است. امروز بیمه برای حوادث اجتناب ناپذیر است و یک خدمت به تمام معنی است. این اقدام شایسته یعنی کاهش هزینه های دولت و همچنین پرداخت خسارت، رضایتمندی بیش از گذشته و بازگشت سریع افراد حادثه دیده به زندگی را در پی دارد. ان شاءالله بانک ها با کمک دولت و بیمه ها در این اقدام خداپسندانه مشارکت نمایند.»

دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در پیامی به همکاران بانک اعلام کرد: تقدیر رئیس محترم سازمان مدیریت بحران از بانک مهر ایران، در حقیقت تقدیر از کارکنان این بانک است. هر موفقیتی که بانک مهر ایران به دست آورده، حاصل تلاش نیروی انسانی جوان، پویا و با انگیزه آن است. امید که با همدلی یکدیگر بتوانیم به موفقیت های بزرگتری برسیم و در عرصه مسئولیت اجتماعی نیز حضور پررنگ تری داشته باشیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 161
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران