صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521005 تاریخ : 1399/07/19-12:53:28
,10025,22,
تقدیر استاندار مرکزی از شعبه اراک شرکت بیمه کارآفرین

تقدیر استاندار مرکزی از شعبه اراک شرکت بیمه کارآفرین

در راستای صیانت از طبیعت و محیط زیست جامعه مدیریت استان مرکزی بیمه کارآفرین، با شرکت در یک طرح جهادی با حضور مدیران ارشد و دستگاه های اجرایی و تعدادی از نمایندگان به پاکسازی حریم جاده های استان شرکت نمودند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه کارآفرین، در راستای صیانت از طبیعت و محیط زیست جامعه مدیریت استان مرکزی بیمه کارآفرین، با شرکت در یک طرح جهادی با حضور مدیران ارشد و دستگاه های اجرایی و تعدادی از نمایندگان به پاکسازی حریم جاده های استان شرکت نمودند.

در پی شرکت مدیریت استان مرکزی در طرح پاکسازی حریم جاده های استان مرکزی در قالب طرح "مردم در کنار مردم" استاندار مرکزی از مدیریت استان مرکزی تقدیر به عمل آورد. استاندار مرکزی در بخشی از تقدیرنامه بیان نموده است:«بدین وسیله همراهی سازنده و تلاش های ارزشمند جنابعالی در ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست و نیز اجرای طرح پاکسازی حریم جاده های استان مرکزی در قالب طرح مردم کنار مردم که منجر به اشتغال تعدادی از هم استانی های زحمتکش در بحران کرونا شد، را ارج نهاده و از حمایت صمیمانه تان قدردانی می گردد.»ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران