در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512223 تاریخ : 1399/02/15-16:08:59
,3,
تقدیر از اساتید سازمانی موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه

تقدیر از اساتید سازمانی موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه

به مناسبت 12 اردیبهشت و هفته گرامیداشت مقام معلم، مراسم تقدیر از اساتید سازمانی موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه؛ همزمان با 12 اردیبهشت سالروز شهادت استاد گرانقدر مرتضی مطهری مراسم هفته گرامیداشت مقام معلم به پاس تشکر از زحمات اساتید بانک، با حضور برخی از معاونین، مدیران و کارشناسان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، تجلیل از اساتید و معلمان نشانه ی شخصیت فرهنگی جامعه و قدرشناسی آحاد ملت از این قشر جامعه است که تکالیف آموزشی و پرورشی خود را به خوبی انجام می دهند و این امر نشانه ی رشد اجتماعی جامعه بوده و به عنوان تکلیف تمام مردم مطرح می باشد.

یادآور می گردد، در کنار تقدیر از اساتید و معلمان، ایجاد بستر آرام برای فعالیت های آموزشی در صدر تلاش های کسب و کار بانک است و آموزش یکی از ابعاد اساسی توسعه سرمایه انسانی به شمار می رود و یادگیری جزء تفکیک ناپذیری از آن است.

خاطر نشان می سازد، در راستای تکریم اساتید بانک، با اهداء هدیه و شاخه گل از اساتید سازمانی و دانشگاهی بانک تجلیل شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران