جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446054 تاریخ : 1397/10/25-16:10:15
,17,
تفاهم نامه همکار ی بین اداره کل استاندارد تهران و اتاق بازرگانی امضا شد

با حضور رییس سازمان ملی استاندارد ایران؛

تفاهم نامه همکار ی بین اداره کل استاندارد تهران و اتاق بازرگانی امضا شد

اداره کل استاندارد استان تهران و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران تفاهم نامه ای با هدف ایجاد بستری مناسب برای هموار کردن مسیر رشد، توسعه کیفیت، استانداردسازی و نهادینه کردن حمایت از فعالان اقتصادی در حوزه استاندارد و کیفیت، امضا کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان ملی استاندارد ایران، این تفاهم نامه امروز با حضور روسای سازمان ملی استاندارد ایران و اتاق بازرگانی تهران توسط محمودرضا طاهری، مدیرکل استاندارد استان تهران و بهمن عشقی، دبیرکل اتاق بازرگانی تهران به امضا رسید.

همکاری در زمینه حمایت از تولید، صادرات، واردات و توزیع کالا و خدمات، همکاری در زمینه انجام پژوهش و تدوین استانداردهای مربوط به محصولات از طریق تشکل های تخصصی وابسته به اتاق و همکاری با تشکل های وابسته به اتاق برای توسعه و ترویج و تقویت استانداردسازی از مهمترین اهداف این تفاهم نامه اعلام شده است.

بر اساس این تفاهم نامه، اتاق تهران و اداره کل استاندارد استان تهران در زمینه برگزاری نمایشگاه های کالای دارای استاندارد و سمینارهای علمی همکاری و جلسه های آموزشی به صورت مشترک برگزار می کنند.

بررسی امکان سنجی اعمال استانداردهای اجباری با توجه به شرایط و فضای مالی کسب و کار کشور و تلاش برای تهیه پیشنهادها برای اصلاح یا تعویق بخشی از استاندارد به رئیس سازمان ملی استاندارد از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

این تفاهمنامه در حاشیه نشست رییس و مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران ایران و رییس و اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، امضا شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران