در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514293 تاریخ : 1399/03/22-17:15:26
,10028,
تعیین تکلیف نهایی پرونده های مشاغل مزاحم تهران

تعیین تکلیف نهایی پرونده های مشاغل مزاحم تهران

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر گفت: شهرداری وظیفه جلوگیری از ایجاد مشاغلی که موجب بروز مزاحمت برای شهروندان می شوند را بر عهده دارد.

به گزارش بانک و صنعت، سید علی مفاخریان از برگزاری جلسه تجدیدنظر آرای کمسیون بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها خبر داد.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر بابیان اینکه شهرداری وظیفه جلوگیری از ایجاد مشاغلی که موجب بروز مزاحمت برای شهروندان می شوند را بر عهده دارد، گفت: این مزاحمت شامل آلودگی های زیست محیطی، صوتی، بصری و تمام امور ناشی از فعالیت هایی است که آسایش و سلامت شهروندان را تهدید می کند.

وی با تاکید بر اینکه تصمیم گیری درباره تعطیلی، تخریب یا انتقال واحد صنفی بر عهده شهرداری ست، تصریح کرد: اگر صاحب ملک به نظر شهرداری معترض باشد، باید ظرف 10 روز اعتراض خود را به کمیسیونی مرکب از اعضای شورای شهر ارائه دهد و جلسه امروز برای رسیدگی به این پرونده های مورد اعتراض برگزار شده بود. در این جلسه 60 پرونده بررسی و رأی قطعی و لازم الاجرا برای آنها صادر شد.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر بر ضرورت استفاده از فناوری در مدیریت شهری برای تسریع امور تاکید کرد و گفت: اتوماسیون بند 20 در حال راه اندازی است که با به کار گیری آن تمام امور مربوطه به صورت غیر حضوری و با سرعت بالا، شفافیت بیشتر انجام خواهد شد.

مفاخریان در این خصوص ادامه داد: در زمینه ساماندهی دست فروشان؛ استفاده از سامان بازار می تواند به نتایج بهتر در این زمینه منجر شود. همانطور که تاکنون عملکرد موفقی در شناسایی دست فروشان واجد شرایط از خود نشان داده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 161
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران