در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512377 تاریخ : 1399/02/17-14:06:34
,17,
تعویق مجامع انجمن های صنایع همگن و خانه های صنعت، معدن بلامانع است

معاون طرح و برنامه و رییس کمیسیون نظارت بر تشکل های صنعتی و معدنی:

تعویق مجامع انجمن های صنایع همگن و خانه های صنعت، معدن بلامانع است

معاون طرح و برنامه و رییس کمیسیون نظارت برتاسیس و فعالیت تشکل های صنعتی و معدنی اعلام کرد: مجامع انجمن های صنایع همگن و خانه های صنعت، معدن در استانها می تواند در زمان دیگری برگزار شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم برگزاری جلسات و تجمعات، تا زمان اعلام رسمی از سوی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، عدم برگزاری مجامع از نظر کمیسیون نظارت بر تاسیس و فعالیت تشکل های صنعتی و معدنی بلامانع می باشد.

وی همچنین با اشاره به فعالیت کمیسیون نظارت برتاسیس و فعالیت تشکل های صنعتی و معدنی افزود: در سال گذشته 14 انجمن صنایع همگن در استان های مختلف تاسیس شد.

معاون طرح و برنامه و رییس کمیسیون نظارت برتاسیس و فعالیت تشکل های صنعتی و معدنی گفت: به دنبال تقویت و ارتقای جایگاه انجمن های و تشکل ها در کشور هستیم چرا که معتقدیم تقویت بخش خصوص می تواند کمک بزرگی به حاکمیت و توسعه کشور کند.

زرندی تصریح کرد: دراین راستا، در سال گذشته برخی از اختیارات قابل واگذاری وزارتخانه به خانه های صنعت و معدن تفویض شد.

وی گفت در تمام تصمیم گیری ها و سیاست گذاری ها از انجمن ها و تشکل ها بخش صنعت و معدن استفاده می کنیم و امیدواریم بتوانیم در سال جاری نیز جایگاه آنان را بیشتر ارتقا دهیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران