در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520253 تاریخ : 1399/07/06-14:13:40
,10025,
تعهد سهامداران عمده جهت حمایت از دارایی سهامداران خرد

تعهد سهامداران عمده جهت حمایت از دارایی سهامداران خرد

جلسه ی مشترک سهامداران عمده ی بیمه ملت با محوریت بررسی عملکرد و وضعیت سهام بیمه ملت در روز چهار شنبه دوم شهریور ماه برگزارشد. در این جلسه مدیران عامل هلدینگ مالی صندوق بازنشستگی کشوری، صندوق بازنشستگی عشایر، سرمایه گذاری صباتامین، سرمایه گذاری بهمن و گروه مالی مهر اقتصاد و همچنین مدیر عامل و معانین شرکت بیمه ملت حضور داشتند، که ضمن بررسی عملکرد شش ماهه بیمه ای اقدامات مهم انجام شده در نیمه اول سال به اطلاع سهامداران رسید.

به گزارش بانک و صنعت، در این جلسه مدیران عامل هلدینگ مالی صندوق بازنشستگی کشوری، صندوق بازنشستگی عشایر، سرمایه گذاری صباتامین، سرمایه گذاری بهمن و گروه مالی مهر اقتصاد و همچنین مدیر عامل و معانین شرکت بیمه ملت حضور داشتند، که ضمن بررسی عملکرد شش ماهه بیمه ای اقدامات مهم انجام شده در نیمه اول سال به اطلاع سهامداران رسید.

در این جلسه دکتر دلفراز به موضوع افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیبابی دارایی ها اشاره کرده و میزان پیشرفت کار تهیه گزارش های کارشناسی و توجیهی را برای سهامداران تشریح و اظهار امیدواری کردند که تا پایان آبان ماه این مهم به سرانجام برسد .

موضوع تغییر کاربری زمین کیش و پیگیری های انجام شده، بخشی دیگر از سخنان دلفراز بود که با اشاره به اینکه در انواع کاربری های موجود در جزیره، با رایزنی های صورت گرفته و جلسات متعدد با مقامات منطقه آزاد کیش تلاش می شود مجوزی برای زمین دریافت شود که بتواندبیشترین ارزش افزوده را برای آن ایجاد کند.

در ادامه ی جلسه خلاصه ای از وضعیت دارایی های شرکت در بخش املاک و مستغلات و به ویژه پرتفوی بورسی شرکت ارائه شد. پس از آن نمایندگان سهامداران عمده به ارائه دیدگاه های خود از وضعیت بازار و نوسان سهام شرکت در بازار پرداختند. ایشان ضمن بررسی وضعیت این روزهای بازار که فشار عرضه را روی تمامی نمادها بالا برده است انواع راه کارهای ممکن جهت ایجاد قدرت نقدشوندگی برای "ملت" را مورد بحث و تبادل نظر قرارداده و با بررسی برخی آمارهای خرید و فروش در چند ماه اخیر توصیه هایی به مجموعه مدیریتی شرکت در اطلاع رسانی بهتر و به موقع پیشرفت کارها به بازار و سهامداران از طریق مجراهای قانونی داشتند. در پایان جلسه تمامی سهام دارن عمده متعهد شدند به صورت جدی تر نسبت به حمایت از دارایی های سهامداران خرد وکمک به متعادل شدن قیمت سهم و نیزجلوگیری از نوسانات هیجانی وارد عمل شوند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 224
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران