جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519234 تاریخ : 1399/06/19-15:42:25
,6,
تعهدات معوق سایپا به دلیل کمبود قطعه است

قائم مقام سایپا:

تعهدات معوق سایپا به دلیل کمبود قطعه است

قائم مقام سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش گفت که برای همه تعهدات سر رسیده شده این گروه خودروسازی تا پایان شهریور خودرو تولید شده، اما به دلیل کمبود چند قطعه در برخی تولیدات امکان تحویل آنها وجود ندارد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سایپا، مجید باقری در آیین قرعه کشی طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا اظهار داشت: کمبود قطعه در تعدادی از تولیدات ماه های گذشته گروه خودروسازی سایپا ناشی از مشکلات مربوط به تامین ارز مورد نیاز است.

وی افزود: تلاش برای تامین ارز مورد نیاز تامین قطعات با جدیت ادامه دارد و در کوتاه ترین زمان ممکن، معدود قطعات مورد نیاز تهیه می شود تا خودروهای تعهد شده تکمیل و تحویل مشتریان شود.

باقری ادامه داد: بانک مرکزی با هدف حمایت از تولید داخل، همواره همکاری خوبی با گروه خودروسازی سایپا داشته و برای تامین ارز، نیازمند ادامه حمایت های این بانک هستیم.

به گزارش ایرنا، بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید 137 هزار و 521 دستگاه خودرو از سوی گروه خودروسازی سایپا از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 177
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران