زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522563 تاریخ : 1399/08/20-13:40:05
,1,
تعطیلی و تغییر ساعت کار شعبه های بانک ها در استان های «کرمان»، «کردستان» و «ایلام»

تعطیلی و تغییر ساعت کار شعبه های بانک ها در استان های «کرمان»، «کردستان» و «ایلام»

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند؛ با توجه به ابلاغیه استانداری های «کرمان»، «کردستان» و «ایلام»، نحوه فعالیت شعبه های بانک ها در استان های یادشده اعلام شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بانک پاسارگاد، بر اساس این خبر، شعبه های بانک ها در استان کرمان از روز سه شنبه مورخ 20 آبان تا روز دوشنبه مورخ 26 آبان و در استان کردستان از روز سه شنبه مورخ 20 آبان تا روز شنبه مورخ 1 آذر سال 1399، تعطیل خواهند بود. همچنین شعبه بانک پاسارگاد در ایلام در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 20 و 21 آبان ماه از ساعت 8 الی 12 آماده ارایه خدمات به مشتریان است و در روز پنج شنبه مورخ 22 آبان ماه تعطیل خواهد بود.

جهت پیشگیری از شیوع بیش از پیش بیماری کرونا، مشتریان گرامی می توانند با بهره مندی از خدمات بانکداری الکترونیک بانک پاسارگاد، مراجعه حضوری به شعبه ها را به حداقل برسانند.

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره ی تماس 82890 و سامانه ی CRM در سایت این بانک به آدرس https://www.bpi.ir/crm آماده ی پاسخگویی به مشتریان است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران