صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518565 تاریخ : 1399/06/06-17:39:34
,10028,
تعدد دستگاه های تصمیم گیرنده از مشکلات مهم ساماندهی مهدکودک هاست

قبادی دانا:

تعدد دستگاه های تصمیم گیرنده از مشکلات مهم ساماندهی مهدکودک هاست

رئیس سازمان بهزیستی گفت: دوره مهدکودک در حوزه تعلیم و تربیت نسل آینده، فرزند آوری و جمعیت، تربیت مادر و… بسیار حائز اهمیت است و باید یک دستگاه برای آنها تصمیم گیری کند.

به گزارش بانک و صنعت، وحید قبادی دانا در جلسه بررسی وضعیت مهد کودک ها و پیش دبستانی ها که به ریاست دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و با حضور وزیر آموزش وپرورش و معاونین و رئیس سازمان بهزیستی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، با اشاره به قوانین موجود در خصوص مهدکودک، گفت: طبق ماده 2 و تبصره 2 قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی، تعیین شاخص های آموزشی و پرورشی و تدوین محتوا و نظارت بر مهدکودک ها از حیث آموزشی و پرورشی با وزارت آموزش و پرورش و صدور مجوز و ارائه برنامه بر عهده سازمان بهزیستی کل کشور است.

وی با بیان اینکه در اسناد بالادستی کشور به موضوع مهدکودک تأکید شده است، افزود: به عنوان مثال در سند مهندسی فرهنگی در رابطه با موضوع مهدکودک و کودک بسیار تأکید شده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در مورد ظرفیت دوران مهدکودک، خاطرنشان کرد: دوره مهدکودک در حوزه تعلیم و تربیت نسل آینده، فرزند آوری و جمعیت، تربیت مادر و… بسیار حائز اهمیت است.

وی بر ضرورت تحول بنیادین در مهدکودک ها تأکید کرد و گفت: مهدکودک ها باید کانون فرهنگی و تربیتی همه جانبه کودکان شود.

قبادی دانا در خاتمه پیشنهاد داد: یک متولی برای تصمیم گیری در خصوص مهدکودک در کشور مشخص شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران