زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514929 تاریخ : 1399/04/04-13:10:52
,11,
تعداد فارغ التحصیلان بیکار صنایع دریایی افزایش یافت

رئیس سازمان بنادر:

تعداد فارغ التحصیلان بیکار صنایع دریایی افزایش یافت

مدیرعامل سازمان بنادر و کشتیرانی گفت: به دلیل تحریم ها امکان جذب فارغ التحصیلان صنایع دریایی در شناور کشورهای دیگر وجود ندارد.

به گزارش بانک و صنعت، محمد راستاد امروز در مراسم روز جهانی دریانوردی با بیان اینکه در شرایط عادی کمتر کسی به یاد دریانوردان است و همه در شرایط خطیر متوجه کار آنان می شوند، گفت: دریانوردان طیف گسترده ای از افراد فعال در حوزه دریایی اعم از نیروهای امنیتی و نظامی ارتش، سپاه و ناجا، 127 هزار فعال در شناورهای سنتی تجاری، فعالان روی دکل هاو پایانه های نفتی، ماهیگیران و صیادان، دریانوردان کشتی های نفتی و تجاری، امدادگران شناورهای امداد و نجات و… را شامل می شود.

وی با تأکید بر اینکه باید سلامت فکری و ذهنی دریانوردان از نظر معیشت، آسایش و مسائل بهداشتی تأمین شود، اظهار داشت: ما همواره ازشرکت های کشتیرانی مثال رفاهی دریانوردان را مطالبه می کنند تا آنان به جز مسائل حرفه ای خود دغدغه دیگری نداشته باشند.

راستاد یکی از مسائل اخیر دریانوردان را فارغ التحصیلان دانشگاه های دریایی دانست و گفت: متأسفانه به دلیل اینکه در سالهای اخیر تحریم ها اجازه جذب دریانوردان ما در شناورهای سایر کشورها را ندارند، تعداد فارغ التحصیلان بیکار رشته های دریایی اضافه شده است. از شرکت های دریایی می خواهیم تا با تسهیل جذب آنها به عنوان کارورز، صدور برگه صلاحیت حرفه ای آنها و فارغ التحصیلی شأن از دانشگاه تسهیل شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به حریق های گسترده در شناورهای سنتی گفت: از دستگاه های متضمن ایمنی می خواهیم به گونه ای رفتار کنیم تا شاهد حداقل وقوع این سوانح باشیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 157
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران