جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 445715 تاریخ : 1397/10/23-10:39:26
,17,22,
تعامل با فعالان اقتصادی استان به ویژه تولیدکنندگان

مدیرکل امور مالیاتی گیلان تأکید کرد:

تعامل با فعالان اقتصادی استان به ویژه تولیدکنندگان

مدیرکل امور مالیاتی گیلان تأکید کرد: نهایت تعامل را با مودیان، خصوصا فعالان بخش های تولیدی داریم و در چارچوب قانون هر کاری که لازم باشد برای تولیدکنندگان انجام خواهیم داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان امورمالیاتی کشور، نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان املش با حضور احمدی، معاون استاندار گیلان و تعدادی از مدیران اقتصادی استان و جمعی از فعالان اقتصادی املش در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد. 

در این نشست انوری، مدیرکل امور مالیاتی گیلان، با اشاره به تلاش های انجام شده در اداره کل امورمالیاتی استان برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی گفت: تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده و موارد لازم را به واحدهای مالیاتی مربوطه متذکر شده ایم.

انوری با اشاره به نقش درآمدهای مالیاتی در رونق اقتصادی و اشتغالزایی گفت: درآمدهای مالیاتی استان تنها با تلاش مضاعف همکاران در ادارات مالیاتی سراسر استان محقق خواهد شد;که در این راه از هیچ تلاشی مضایقه نخواهند کرد.

در ادامه، وی مسائل مربوط به تعدادی از پرونده های واحدهای مختلف تولیدی، صنعتی، خدماتی و گردشگری شهرستان املش را مورد بررسی قرار داد. 

انوری، تسریع در روند رسیدگی به پرونده های مالیاتی خصوصا تسریع در فرایند رسیدگی و صدور رأی در هیأت های حل اختلاف مالیاتی را یکی از اولویت های اداره کل امور مالیاتی استان دانست و گفت: برای مساعدت با فعالان اقتصادی استان خصوصا بخش تولید و کارآفرینان نهایت همکاری را با مودیان خواهیم داشت.

مدیر کل امور مالیاتی استان گیلان در پایان این نشست گفت: در شرایط کنونی کشور همه وظیفه داریم به دولت در مسیر خدمت رسانی به قشر آسیب پذیر کمک کنیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران