صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521771 تاریخ : 1399/08/01-12:23:28
,10025,
تصویب صورت های مالی بیمه میهن در مجمع عمومی عادی سالیانه

تصویب صورت های مالی بیمه میهن در مجمع عمومی عادی سالیانه

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام بیمه میهن(نوبت دوم) برگزار گردید و صورت های مالی سال منتهی به 29 اسفند 1398 این شرکت با اکثریت آرا تأیید و تصویب شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه میهن، در این جلسه که به ریاست ابراهیم حمیدی و با حضور 67 درصد صاحبان سهام، نمایندگان نهاد ناظر و سازمان بورس اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی و اعضای هیأت مدیره این شرکت با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و به صورت حضوری و مجازی برگزار شد، رضا مصطفوی عضو هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه میهن گزارش فعالیت هیئت مدیره به مجمع عمومی عادی سالیانه را به حاضران ارائه کرد.
وی با استناد به این گزارش اعلام کرد بیمه میهن در سال 8139 سه هزار و 34 میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده که در مقایسه با سال قبل از آن 62 درصد رشد داشته است. بر اساس این گزارش، مجموع خسارت پرداختی این شرکت در سال 98 نیز دو هزار و 175 میلیارد ریال بوده است.
مدیر عامل بیمه میهن همچنین وصول مطالبات سنواتی، پرداخت عمده خسارتهای سنواتی، فروش املاک مازاد، اصلاح سطح توانگری، بهبود شاخص های عملکردی، اصلاح ترکیب پورتفوی و ایجاد پورتفوی بهینه و احیای فروش و افزایش سهم از بازار را از اهم فعالیت ها و برنامه های این شرکت در سال 1399 برشمرد.
در ادامه این جلسه، انتخاب مؤسسه حسابرسی فاطر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و مؤسسه حسابرسی مفیدراهبر به عنوان حسابرس علی البدل برای سال مالی 1399 و تعیین روزنامه کثیرالانتشار دنیای اقتصاد برای درج آگهی های بیمه میهن از دیگر مصوبات مجمع عمومی عادی سالیانه بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 145
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران