در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512543 تاریخ : 1399/02/21-12:28:32
,6,
تشکیل کمیته راهبری توسعه و تجاری سازی خودروهای کم مصرف

اجرای برنامه های عملیاتی ایران خودرو برای کاهش مصرف سوخت سرعت می گیرد:

تشکیل کمیته راهبری توسعه و تجاری سازی خودروهای کم مصرف

به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید خودروی کم مصرف، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با تشکیل کمیته ویژه راهبری توسعه خودروهای کم مصرف، بر تسریع در اجرای برنامه های عملیاتی این حوزه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از ایران خودرو، فرشاد مقیمی در احکام جداگانه ای رئیس و اعضای این کمیته را تعیین کرده است. در این احکام بر بهره گیری از الگو و رویکرد جهادی راهبردهای گروه صنعتی ایران خودرو برای تحقق هدف تولید خودروهایی با مصرف 5 لیتر در هر 100 کیلومتر پیمایش با تکیه بر توانمندی موجود در کشور و اولویت ظرفیت های و توانمندی های موجود در گروه صنعتی ایران خودرو تاکید شده است.
تعریف و راهبری پروژه های مرتبط در کم ترین زمان ممکن از دیگر محورهای مورد تاکید مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو است.
گفتنی است، این کمیته به ریاست معاون مرکز تحقیقات، راهبری توسعه و تجاری سازی خودروهای کم مصرف را برعهده دارد. مدیر برنامه ریزی و مطالعات استراتژیک، مدیرعامل شرکت طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو)، مدیرعامل ایران خودرو دیزل و مدیر ارتباطات و امور بین الملل ایران خودرو نیز اعضای کمیته راهبری توسعه و تجاری سازی خودروهای کم مصرف هستند. بهره گیری از تمامی توانمندی های کشور شامل ظرفیت های مالی، مدیریتی، سازماندهی و تحقیقاتی با اولویت ظرفیت های موجود در داخل گروه صنعتی ایران خودرو برای دستیابی به اهداف توسعه خودروهای کم مصرف در دستور کار این کمیته قرار دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران