زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490197 تاریخ : 1398/06/09-14:53:58
,17,
تشکیل شورای هم اندیشی با خبرگان صنعت/ اعلام 10 محور مهم برنامه ها و اقدامات معاونت صنایع

صادقی نیارکی در مراسم معارفه خود خبر داد:

تشکیل شورای هم اندیشی با خبرگان صنعت/ اعلام 10 محور مهم برنامه ها و اقدامات معاونت صنایع

سرپرست جدید معاونت امور صنایع از تشکیل شورای هم اندیشی با خبرگان صنعت و تعامل اثر بخش و هم افزا با تمامی دستگاه ها و ارگان های حاکمیت در جهت تداوم تولیدات صنعتی خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، مراسم تودیع و معارفه معاون جدید امور صنایع صبح امروز با حضور قائم مقام وزیر صنعت در امور مجلس و معاون حقوقی، مجلس و استان ها و مدیرکل دفتر وزارتی، ریس مرکز حراست وزارت صمت و مدیران کل ستادی معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، برگزار شد.

مهدی صادقی نیارکی، در مراسم معارفه خود با اعلام برنامه ها و اقدامات معاونت امورصنایع به رصد و پایش مستمر وضعیت تولید کالاهای منتخب صنعتی با هدف حفظ وضع موجود تولیدات صنعتی و تلاش برای بهره گیری کامل از ظرفیت های نصب شده به عنوان یکی از 10 الویت این معاونت اشاره کرد.

او ادامه داد: ایجاد رونق تولید از طریق مدیریت واردات با محوریت پیشنهاد اصلاح و بازنگری در حقوق ورودی کالاهای ساخت داخل و تلاش برای کاهش چالش های پیش رو ی تولیداز دیگر الویت های معاونت صنایع است.

نیارکی پیگیری تامین منابع مالی مورد نیاز صنعت کشور از طریق تعامل با بانک مرکزی و بانک های عامل به منظور حفظ وضع موجود تولیدات صنعتی را به عنوان محور چهارم برنامه های خود در معاونت صنایع اعلام کرد.

او با اشاره به تلاش برای پیاده سازی عملی نهضت ساخت داخل با محوریت خود اتکایی در تولید کالاهای حساس، ضروری و راهبردی با هدف کاهش آسیب پذیری و افزایش استحکام و توسعه تعمیق ساخت داخل در صنایع مزیت دار را به عنوان محور ششم گفت: تعامل اثر بخشی، موثر و هم افزا با کلیه ارکان حاکمیت به منظور ارتقا وضع موجود در تولیدات صنعتی کشور و تداوم تولید کالاهای صنعتی از جمله برنامه های مهم در این معاونت است.

سرپرست معاونت‌ امور صنایع وزارت صمت به جلب مشارکت کلیه تشکل های اقتصادی، فعالین، کارآفرینان و صنعتگران، مراکز تحقیقاتی، دانشگاهی و شرکت های دانش بنیان به منظورتحقق عملی شعار رونق تولید به عنوان دیگر برنامه هایش در معاونت صنایع یاد کرد.

نیارکی با اشاره به جلب مشارکت کلیه سازمان ها و ارکان وزارت به منظور حمایت و صیانت از تولید ملی و تلاش برای رشد صادرات کالاهای صنعتی گفت: این برنامه با هدف تحقق اصل درون زایی و برون گرایی سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی و تامین منابع ارزی مورد نیاز کشور انجام می گیرد.

سرپرست معاونت امور صنایع گفت: پی گیری به منظور بهسازی خطوط و تجهیزات واحد های صنعتی با الویت کالاهای راهبردی و صادرات محور محور دهم برنامه ها و اقدامات معاونت صنایع خواهد بود.

صادقی نیارکی تشکیل شورای هم اندیشی با خبرگان صنعت و بهره مندی از نظرات نخبگان وصاحبنظران و همچنین نشست های پایش با حضور وزیر محترم صنعت را از سیاست های راهبردی این بخش اعلام کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران