جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522304 تاریخ : 1399/08/14-10:37:40
,23,1,
تشریح ابعاد پرداخت سود قطعی به سپرده های سرمایه گذاری سال

در یادداشتی از سوی دکتر بیگدلی صورت گرفت:

تشریح ابعاد پرداخت سود قطعی به سپرده های سرمایه گذاری سال

مدیرعامل بانک ملت در یادداشتی، رشد متوازن و پایدار را راهبرد اساسی بانک ملت برشمرد و به تشریح پیامدها و آثار پرداخت سود قطعی به سپرده های سرمایه گذاری سال 98 این بانک پرداخت.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بانک ملت، یادداشت دکتر بیگدلی به این شرح است:رشد متوازن و پایدار؛ راهبرد اساسی بانک ملت

فضای کسب و کار بانک ها در دهه اخیر با چالش های زیادی همراه بوده است. از تغییرات و تلاطم های شاخص های کلان اقتصادی تا تغییر در خواسته ها و نیازهای مشتریان همسو با تحولات فناورانه و تشدید فضای رقابتی.
حفظ و ارتقای جایگاه رقابتی از منظر شاخص های مالی و عملیاتی و از سوی دیگر تصویر مناسب نزد اذهان مخاطبان و ذینفعان بانک در چنین شرایطی مستلزم یک برنامه منسجم و کل نگر بود تا همه ابعاد عملکرد سازمانی با رشدی متوازن همراه باشد.
این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که نقش آفرینی بانک در اقتصاد کشور، خدمت رسانی به مشتریان خرد و تامین منافع سهامداران به یکدیگر گره می خورد.
بانک ملت به عنوان یکی از بزرگ ترین بانک های کشور از ابتدای تاسیس تاکنون نقش موثری در بخش های مختلف اقتصاد ایران ایفا کرده است و البته فراز و نشیب های زیادی را نیز تجربه کرده است.
اکنون در شرایطی که فضای کسب و کار متاثر از تحریم هاست و ناترازی مالی به یک چالش مزمن در نظام بانکی تبدیل شده است، مفتخریم که در راستای بانکداری اسلامی بدون ربا از پرداخت سود قطعی به سپرده های سرمایه گذاری سال 98 بانک ملت به مشتریان خبر دهیم.
در این رخداد خجسته، چند اثر و نکته نهفته است که بانک ملت همگان را با تجربه ای متمایز مواجه ساخته است؛ اول، تحقق اصول بانکداری بدون ربا. دوم مخابره پیام سودآوری و طلیعه خروج نظام بانکی از ناترازی مالی. در واقع با پرداخت این سود قطعی، مشتریان و ذینفعان بانک ملت، می توانند آسوده خاطر از عملکرد و فعالیت حرفه ای این بانک به تعامل با آن تداوم بخشیده و سطح تعاملات خود را ارتقا دهند.
سوم آن که بانک ملت، برای تامین منافع ذینفعان به یک مدل بهینه و متوازن پایبند و عامل است به نحوی که علاوه بر سهامداران، مشتریان و سپرده گذاران نیز از ثروت آفرینی این نهاد بهره مند می شوند و خوشبختانه دیدیم که در سال 98 سهام این بانک با بازدهی 180 درصدی، بازدهی نزدیکی به شاخص کل بازار سرمایه داشت و با روند سودآوری که در سه سال اخیر رقم زده است در آینده نیز بر این خلق ارزش، افزوده خواهد شد.
خداوند منّان را شاکرم که امروز به پشتوانه اعتماد مشتریان و سهامداران و همت سرمایه های انسانی بی بدیل، بانک ملت به بانکی خدمت گزار برای جامعه، ارزش آفرین برای مشتریان و سودآور برای سهام داران تبدیل شده است.

دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 119
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران