در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522815 تاریخ : 1399/09/05-16:31:11
,17,
تشدید نظارت ها بر سطح عرضه، محورهای مواصلاتی و انبارها در استان چهارمحال و بختیاری

تشدید نظارت ها بر سطح عرضه، محورهای مواصلاتی و انبارها در استان چهارمحال و بختیاری

استاندار و رییس کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان چهار محال و بختیاری، تشدید نظارت ها، گشت های بازرسی از سطح عرضه و محورهای مواصلاتی استان و همچنین بازدید مستمر از انبارها برای کنترل و راستی آزمایی آن ها را از اولویت های کمیسیون استان عنوان کرد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از اقتصاد پنهان، اقبال عباسی، استاندار و رییس کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در سومین جلسه این کمیسیون در سال جاری با تاکید بر پیشگیری و مقابله قاطع با قاچاق کالا به ویژه گروه های کالایی اساسی، ستراتژیک و سلامت محور، تعامل و همکاری بیش از پیش اعضای کمیسیون را خواستار شد.

همچنین ملک محمدی، دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان نیز با ابراز خرسندی از عملکرد اعضای کمیسیون استان، به ارائه گزارش اقدامات این کمیسیون در شش ماهه ی نخست سال جاری پرداخت.

وی ضمن تبیین برنامه های ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص اجرای طرح شناسه دارکردن کالا در خصوص لوازم خانگی و پوشاک، بر همکاری و تعامل دستگاه های عضو کمیسیون در اجرای این طرح ها تأکید کرد.

در ادامه اعضای جلسه نیز ضمن ارائه گزارش اقدامات دستگاه متبوع خود به بحث و تبادل نظر و طرح مشکلات و موانع موجود پرداختند.

سپس استاندار و رییس کمیسیون استان با طرح مصوبات این جلسه تشدید نظارت ها، گشت های بازرسی از سطح عرضه و محورهای مواصلاتی استان و همچنین بازدید مستمر از انبارها برای کنترل و راستی آزمایی آن ها را از اولویت های کمیسیون استان عنوان کرد و نسبت به حل مشکلات احداث و راه اندازی ایست و بازرسی دایمی ابراز امیدواری کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران