جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522619 تاریخ : 1399/08/28-10:41:25
,17,10028,10029,
تشدید نظارت ها با شروع محدودیت های جدید کرونایی

تشدید نظارت ها با شروع محدودیت های جدید کرونایی

معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران از آغاز طرح تشدید نظارت ها با شروع محدودیت های جدید کرونایی از اول آذر خبر داد و گفت: از اول آذر به واحدهای صنفی که واحد خود را باز می کنند اخطار کتبی و شفاهی داده می شود که معمولاً اثر بخش است و باعث می شود خودشان مقررات را رعایت کنند، اما اگر از این کار تبعیت نکنند اماکن انتظامی واحدهای متخلف را پلمب می کند.

به گزارش بانک و صنعت، بهنام نیک منش از انجام بیش از 900 هزار بازرسی در زمینه رعایت پروتکلهای بهداشتی از سوی اتاق اصناف در سال جاری خبر داد و گفت: در هفته های گذشته هم که محدودیت ساعتی برای فعالیت اصناف وضع شده بود، سعی کردیم تا حد امکان واحدهای صنفی پلمب نشود و با اخطار و تذکر آنها را ترغیب به رعایت پروتکل های بهداشتی کنیم. بنابراین طی هفته های گذشته هم تذکرات لازم به واحدهای صنفی که از ساعت 18 به بعد فعالیت می کردند داده شده است و آن ها هم رعایت کردند.

وی با بیان اینکه بازرسی از 400 هزار واحد صنفی نیاز به همکاری سایر دستگاه ها نیز دارد و نظارت بر رعایت پروتکلهای بهداشتی هم در اصل بر عهده وزارت بهداشت است: در حال حاضر تلاش ما این است که در یک سامانه مشخص همه موارد تذکر، پلمب و بازرسی های انجام شده ثبت شود.

نیک منش در ادامه از آغاز طرح تشدید نظارت ها با شروع محدودیت های جدید از اول آذر خبر داد و گفت: از اول آذر هم به واحدهای صنفی که واحد خود را باز می کنند اخطار کتبی و شفاهی داده می شود که معمولاً اثر بخش است و باعث می شود خودشان مقررات را رعایت کنند، اما اگر از این کار تبعیت نکنند اماکن انتظامی واحد متخلف را پلمب میکند.

به گزارش ایسنا، با اوج گیری شمار مبتلایان و فوتی های کرونا، از 20 آبان ماه فعالیت تمام مشاغل غیرضروری در 25 مرکز استان از جمله تهران تا ساعت 18 مجاز و مشاغل گروه 3 و 4 نیز به طور کلی تعطیل شدند. در مجموع در 89 شهرستان مقررات سختگیرانه اجرا شده است. اما با توجه به ادامه اوج گیری آمار مبتلایان و فوتی ها از روز شنبه، اول آذر همه مشاغل به جز مشاغل سطح یک مانند مراکز تهیه مایحتاج ضروری مردم، خدمات رسانی ضروری، امداد و نجات، فروشگاه های زنجیره ای، مراکز درمانی و سلامت از جمله بیمارستان ها و مطب ها و مراکز تامین زیرساخت آب، برق، گاز و تلفن تعطیل هستند و قوانین منع رفت و آمد نیز اجرا خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 97
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران